Vermione Gel Mini

Antiseptický a vysušující gel s bioaktivními enzymy

Gel vhodný na: opary a akné

DO E-SHOPUZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ

ANTISEPTICKÝ

Díky svému složení obsaženým enzymům působí antisepticky a bojuje proti vzniku infekce.

VYSUŠUJÍCÍ

Vermione GEL pomáhá vysušovat postižené místo a zabraňuje vzniku puchýřků a otoků. Neřeší pouze následky, eliminuje samotné příčiny a zastavuje opakované virové onemocnění.

ZKLIDŇUJÍCÍ

Není to jen akné, opary a nebo mykózy. Vermione GEL zklidňuje pleť a pokožku po holení a nebo jiném, podobném podráždění.


VERMIONE GEL mini

Antiseptický a vysušující gel s bioaktivními enzymy

  • Určeno pro zlepšení stavu pokožky při výskytu oparů a akné.
  • Při výskytu oparu v jakémkoliv stádiu se osvědčuje nanášení Vermione GELU několikrát denně. Gel je vhodný na mokvající zranění, které je nutné gelem vysušovat.
  • Složením je podpořen zklidňující a antiseptický účinek, v závislosti na hydrataci pokožky doprovázeným chladivým pocitem. Nedochází však k promašťování pokožky ani k jejímu převlhčení. Naopak je účinkem enzymů zabráněno tvorbě puchýřků či otoků. Přítomnost lysoxinu a ostatních aktivních látek zajišťuje účinné potlačení projevů herpesu a akné.
  • pH: 5,0 – 7,0
  • Koncentrace účinného extraktu: 4 %
  • Doporučená aplikace: 1-2x denně
  • Netestováno na zvířatech
  • Obsah: 5 ml
  • Lehká meduňková vůně
  • Účinná látka = Obsažené enzymy získané z výtažku extraktu z kalifornských žížal.

LÉKAŘ RADÍ

Doporučujeme používat při potížích s akné, opary a také při kožní infekci pásovým oparem. Vermione GEL  je antiseptický a pečuje o aknózní pokožku v jakémkoliv stádiu. Doporučujeme GEL několikrát denně nanést na poškozenou pleť či pokožku, případně kombinovat s přípravkemVermione ALFA. Vermione GEL je také vhodný na pleť podrážděnou holením (nejen v oblasti obličeje, ale také genitálu). Tento přípravek je zároveň dobrou prevencí proti výsevů pustulek. Vermione GEL  se dobře uplatňuje jako podpůrný prostředek pří léčbě genitálního herpesu.

v-gel-logo

Má to hrozně moc příjemnou vůni a parádně se natírá na obličej. Ze začátku jsem se bála co to bude dělat, ale pak jsem si to hned oblíbila. Měla jsem roztrhnutý ret a tak jsem to natřela a za dva dny to bylo fuč. Jsem velmi spokojená. Stačí natřít jen trošku a za par dnů je to fuč.

Aneta

v-gel-logo

Vůně příjemná, do 4 dnů zlepšení projevů akné, zlepšení hojení oparu rtů, konzistence gelu nelepí, Vstřebává se velmi dobře, aplikuji na mastnou pleť, obličej je bez alergických projevů. Jsme velmi spokojená. Doporučila jsem i dceři na aknózní pleť a na opakující se opary rtů.

Romana

v-gel-logo

Konzistence i nanášení gelu je naprosto vyhovující, absorbce do pleti je pomalejší a osobně mi vůně příjemná nebyla. Účinky jsou ovšem vynikající, po dvou dnech nebylo po akné ani památky. Oceňuji příbalový letáček shrnující cenné informace. Zhoršení ani vysoušení pleti jsem nezaznamenala.

Kamila

Potřebujete poradit?