Vrásky

K vzniku vrásek dochází v důsledku stárnutí pokožky, jejíž struktura postupem času ztrácí svou pružnost. Se zvyšujícím se věkem je spojeno také zpomalení buněčné obnovy a neschopnost kůže vytvářet dostatečné množství kvalitního kolagenu, který by rýhy v pokožce dokázal vyrovnat.

V případě dlouhodobé nedostatečné hydratace pleti pronikne zvrásnění až do škáry, která je podpůrnou tkání kůže. V takovém případě vznikají hluboké a velmi výrazné vrásky. Vrásky se dělí na statické a dynamické (mimické). Dynamické vrásky vznikají kontrakcí svalů, které způsobuje mimika tváře. Objevují se obvykle okolo 35 let. Statické vrásky způsobuje povadnutí spodní výstelkové vrstvy kůže a zpomalená produkce kolagenu. Vznik statických vrásek lze pozorovat okolo 40. roku věku

 


Jak působí Vermione GHA Anti – Aging Serum na Vrásky?

Vermione GHA Anti-Aging Serum
Liftingový přípravek, který obnoví a zregeneruje všechny odumřelé buňky v podkoží, okamžitě vypne hluboké vrásky a rozjasní tím vaši pleť!

Patentovaná receptura s kyselinou hyaluronovou, glycoinem a bioaktivními enzymy, která přináší efekt již po 20 minutách. Vermione GHA Anti-Aging Serum totiž jako jediné v České republice a ve světě obsahuje nejvyšší podíl nízkomolekulární kyseliny hyaluronové – celých 7 %!

 • Další, velmi vzácnou účinnou složkou v séru je aktivní jednoprocentní Glycoin. Tato doslova revoluční látka je získávána z pouštní rostliny – Myrothamnus flabellifolia. Ta má úžasnou schopnost reagovat i po mnoha letech absolutního sucha, kdy se zdá zcela odumřelá, na vodu a doslova ožít – tzv. proces zmrtvýchvstání.
 • Tato revoluční látka je získávána z pouštních rostlin pro její nadnormální vlastnost takzvanou ‚,Zmrtvýchvstání‘‘.
 • Po aplikaci séra na pleť nastává okamžitá regenerace buněk, pleť se vypne a rozjasní. Tento proces lze bez nadsázky přirovnat k biblickému vzkříšení. Během dlouhých období sucha (až 50 let!) se listy rostliny smršťují a vypadají jako mrtvé, ale během několika minut po styku s vodou zázračně zezelenají.
 • Vlastnost látky Glycoin (Zmrtvýchvstání) je reakce buněčného systému v podkoží, kdy se pleti nedostává potřebných látek – vody, pružnosti a pevnosti v podkoží. Po aplikaci séra na pleť jsou tyto látky dodány v nadměrném poměru a tím nastává okamžitá reakce. Regenerace buněk, vypnutí a rozjasnění pleti.
 • Výrazně zlepšuje hydrataci pleti tím, že na svůj povrch váže větší množství molekul vody.
 • Pro srovnání a vaší představu jakým způsobem látka Glycoin reaguje při styku s vodou. Přirovnává se k zázračnému vzkříšení.

   

 • Tento unikátní reakční proces jsme přenesli do kosmetického průmyslu a látku, kterou pouštní rostliny obsahují, dodali do našeho séra Vermione GHA. Jedná se o reakci buněčného systému v podkoží, kdy se pleti nedostává vody, pružnosti a pevnosti.
 • Další důležitou látkou obsaženou v séru je již zmíněná 7% kyselina hyaluronová známá pro svoji schopnost navazovat potřebnou vodu. Je použita nízkomolekulární což je důležité pro působení v podkoží, kterému napomáhá Vermione extrakt 1 %. Ten obsahuje bioaktivní enzymy zabraňující tvorbě červených žilek, pigmentových skvrn, rosacey a kuperózy. Díky nim na sebe dokáže navázat všechny účinné látky a umožnit jim proniknout přímo do podkoží. Tam pak zajistí vyplnění propadlin (vrásek) a regeneraci kožních buněk.
 • Vermione extrakt obsahující bioaktivní enzymy zabraňuje tvorbě červených žilek, pigmentových skvrn, rosacey a kuperózy.
 • Díky obsaženým enzymům dokáže Vermione extrakt na sebe navázat všechny účinné látky a pomoci jim proniknout přímo do podkoží, kde hrají velmi důležitou funkci pro dlouhodobé vyplňování propadlin (vrásek) a regeneraci kožních buněk.
 • Aplikace: Pipetou naneste silnější vrstvu séra na postižené oblasti – okolí očí, čelo, glabela, nosoretní rýhy, celý obličej, krk, dekolt. Nechte působit 20 minut. Během jedné minuty se pleť začne vypínat až do pocitu tvrdnutí. Zhruba po 15 minutách proveďte mimické cviky. Vytvořená krusta mírně popraská a tím se ještě více sérum zapraví do podkoží. Následně smyjte vodou.

 

 • Unikátní kombinace všech účinných látek působí příznivě na:

– Reparaci, obnovu a regeneraci podkožní buňky
– Rozjasnění pleti
– Vypnutí a vyplnění hlubokých a mimických vrásek
– Vyplnění vrásek způsobených kouřením – nosoretní rýhy
– Stažení pórů
– Celkově prospívá pleti a pokožce bez použití hyaluronových injekcí
– Sérum je určeno pro všechny typy pleti bez ohledu na věk

 • Obsah: 30 ml
 • Doporučená aplikace: 2 – 3x týdně
 • Obsah účinných látek: Kyselina Hyaluronová (Sodium Hyaluronate) 7 %, Glycoin®Natural (Glyceryl Glucoside) 1 %, Earthworm Vermione® Extrakt 1 %

 

Vermione GHA Anti-Aging Serum

Další, velmi vzácnou účinnou složkou v séru je aktivní jednoprocentní Glycoin. Tato doslova revoluční látka je získávána z pouštní rostliny – Myrothamnus flabellifolia. Ta má úžasnou schopnost regenerovat odumřelé kožní buňky.

Po aplikaci séra na pleť nastává okamžitá regenerace buněk, pleť se vypne a rozjasní.Jak působí Vermione HA35+ na vrásky?

Díku vysokému komplexu účinných látek potřebných pro vypnutí pleti krém HA35+ navrací pokožce pružnost. Obsažená kyselina hyaluronová a kolagen vyplňuje věkem propadlé vrstvy pokožky, vyplňuje je, posiluje jejich imunitu a tím koriguje vrásky již vzniklé, či mimické.

Revitalizační liftingový krém s bioaktivními enzymy

 • Obsahuje vysoký podíl kyseliny hyaluronové, protivráskový komplex vitamínu E a kolagenu.
 • Obnovuje a zlepšuje pevnost pokožky, čímž minimalizuje přítomnost viditelných hlubokých a mimických vrásek.
 • Vyplňuje vrásky a je tak přirozenější alternativou hyaluronových injekcí, jelikož stimuluje pleť a pokožku k produkci vlastního kolagenu.
 • Dlouhodobě navrací tváři (krku a dekoltu) hebkost.
 • Zlepšuje celkový vzhled pleti, má vyživující a revitalizující účinky.
 • Výrazně zlepšuje hydrataci pleti tím, že na svůj povrch váže větší množství molekul vody.
 • Vytváří na pokožce ochranný film, který zabraňuje ztrátám vlhkosti.
 • Účinně redukuje kožní nerovnosti, zlepšuje její jemnost a elasticitu.
 • Vhodný pro všechny typy pleti a věkové kategorie od 35 let.

Obsah: 50 ml
Komplex účinných látek: 20,3 %
Koncentrace účinného extraktu: 2 % 
Doporučená aplikace: 2x denně

Doporučená aplikace: 1 – 2 denně ráno a večer. Lze použít i jako podkladový krém pod make-up.

VERMIONE HA35+

Dlouhodobě navrací tváři (krku a dekoltu) hebkost, viditelně koriguje mimické a hluboké vrásky, zvyšuje přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu. Vhodný pro všechny typy pleti a věkové kategorie od 35 let.

Doporučené kombinace: 

 

Vypnutí vrásek a odstranění akné  

Vypnutí vrásek a promaštění pleti 

Vypnutí vrásek a hydratace pleti 

Vypnutí vrásek a hydratace pleti XL

Lifting pleti a odstranění akné 

Lifting a promaštění pleti 

Lifting a hydratace pleti 

Lifting pleti a vypnutí vrásek

Lifting, vypnutí vrásek a promaštění pleti

Lifting, vypnutí vrásek a hydratace pleti

Lifting, vypnutí vrásek a hydratace pleti

Lifting a hydratace pleti XL

potřebujete pomoci s výběrem krému?

zavolejte nám. 725 526 466

Potřebujete poradit?