Vermione Alfa

Vysoce hydratační krém na pigmentové skvrny, rosaceu a kuperózu

Vermione Alfa

Pomáhá vyhlazovat vrásky. Poskytuje optimální hydrataci vysušené pleti. Efektivně koriguje červené žilky, pigmentové skvrny, rosaceu a kuperózu.

HYDRATACE PLETI

Hloubkové působení enzymů v tkáni zlepšuje prokrvení pokožky a dodává tolik potřebné vitamíny. Díky tomu je pokožka hydratovaná a zlepšuje se její dlouhodobý stav.

 

ENZYMY

Díky unikátní receptuře, která obsahuje biologický extrakt z kalifornských žížal, dokáží krémy Vermione působit blahodárně na široké spektrum kožních problémů – ať už je to korekce pigmentových skvrn, červených žilek nebo rosacea.

 

POTLAČUJE STÁRNUTÍ PLETI

Díky optimální výživě pokožky působí krém Vermione ALFA pozitivně na potlačení příznaků stárnutí pleti a při redukci vrásek.

 


VERMIONE ALFA

Hydratační, regenerační a ochranný krém s bioaktivními ENZYMY

 • Hydratační, regenerační a ochranný krém Vermione ALFA s Enzymy.
 • Přírodní krém na kožní problémy s dlouhotrvajícím účinkem pečuje o suchou pleť, zabraňuje tvorbě vrásek a redukuje již vzniklé.
 • Obsah účinné látky (15%) působí příznivě na potlačení příznaků stárnutí pleti a při redukci vrásek.
 • Působením hluboko do tkáně zlepšuje prokrvení pokožky a urychluje regeneraci povrchových tkáňových onemocnění – červené žilky, rosacea (růžovka) nebo kuperóza.
 • Koriguje pigmentové skvrny, následky po UV záření (soláriu), ozařování laserem a chemoterapii.
 • Dobře působí na nehtové mykózy a kožní plísně.
 • Doporučení: Kombinovat s krémem Vermione BETA, jako denní a noční krém.
 • V případě periorální dermatitidy kombinujte s krémem Vermione Strong. Při výskytu mokvajících puchýřků přidejte aplikaci Vermione Gelu.
 • Krém je plněn do speciálního podtlakového obalu s Airless systémem, který Vám zaručí kompletní spotřebu celého obsahu krému uvnitř balení.
 • pH: 5,0 – 7,0
 • Koncentrace účinného extraktu: 15%
 • Doporučená aplikace: 1-2x denně
 • Netestováno na zvířatech.
 • Obsah: 50 ml
 • Účinná látka = Obsažené enzymy získané z výtažku extraktu z kalifornských žížal.

LÉKAŘ RADÍ

Přípravek Vermione ALFA  je vhodný pro všechny druhy pleti. Je hydratační a má vliv na zlepšení stavu pleti. Především ho doporučujeme jako denní krém proti vzniku vrásek a kožních onemocnění pleti a pokožky. S Vermione ALFA byly prováděny testy na vymezených partiích, nejčastěji na obličeji a rukou, přičemž na jedné straně byl krém pravidelně užíván a druhá byla ponechána bez ošetření. Pozitivní výsledek byl jasně patrný na straně ošetřené. Kladný efekt byl zřetelný do 10 dnů.

Lze uvést, že přípravek Vermione ALFA  je přípravek udržovací a preventivní. Jeho aplikace není časově omezena. Dráždivost je minimální. Spokojenost pacientů je 95 %. Tímto přípravek doporučujeme do široké praxe.


v-alfa-logo

Krém Vermione musím opravdu pochválit. Líbí se mi jak balení, tak jeho složení. Je příjemný na kůži a taky se dobře nanáší. Pleť je po něm příjemná na dotek a vypadá výrazně lépe. Pumpička je velice praktická k vytlačení pouze požadované množství krému.

Marie

v-alfa-logo

Aplikuji na suchá místa pokožky zejména se sklonem k rohovatění, kůže do 4 dnů zjemněna, příjemně voní, stačí nanést v tenké vrstvě a vstřebává se velmi dobře. Po nanesení se neobjevily projevy alergie, doporučila jsem druhé dceři, která má suchou pleť i manžel zkoušel na suchou kůži se sklonem k šupinatění. Zlepšeno po 4 dnech.

Romana

v-alfa-logo

Tento krém má výraznou vůni, ale po par dnech jsem si na ni zvykla. Měla jsem ruce jak struhadlo, strašně suché a šupinkovaté. Za dva dny jsem měla ruce heboučké a mám je doteď. Tohle je fakt nejlepší krém co jsem kdy měla. Doporučila bych ho všem, protože je fakt boží.

Aneta

NA JAKÉ OBTÍŽE POMÁHÁ VERMIONE ALFA?

Potřebujete poradit?