Lupénka

Lupénka, odborně psoriasis vulgaris, je úporné a pro pacienta velmi nepříjemné kožní onemocnění, pro které je charakteristická tvorba odlupujících se kožních šupin na různých částech těla. Ačkoliv není životu nebezpečná, představuje lupénka pro pacienta výraznou zátěž, a to nejen po stránce zdravotní, ale především ho viditelně označuje a vyčleňuje ho ze zdravé populace. Proto je v zájmu každého pacienta, u kterého se lupénka objeví, aby spolupracoval s odborníkem a co nejdříve začal s léčbou. Lupénka sice není zcela vyléčitelná, lze ji však léčit a tlumit její příznaky.

Jak působí Vermione krém Beta na lupénku?

Krém Vermione Beta, který díky obsahu 8% účinné enzymatické látky je vyvinut nejen pro ošetření pokožky onemocněnou ekzémy, ale také lupénkou. Jak již bylo zmíněno, lupénku není snadné úplně vyléčit. Toto onemocnění sebou nese také vnitřní rovnováhu a životosprávu. Aplikováním krému Beta dosáhneme jejího utlumení od svědění, rozšiřování se, šupení a loupání. Následně dojde k zmenšení a barevné korekci onemocněních ložisek. Krém Beta pokožku dokonale promastí a to nejen na jejím povrchu. Především jak již bylo zmíněno, obsažené enzymy působí vytlačováním směrem na povrch pokožky. Nepotlačují kožní onemocnění tak jako je tomu u kortikoidů. V případě popraskání kůže doporučujeme v kombinaci s krémem Beta aplikovat krém Vermione Strong, který zatáhne a zahojí popraskaná krvavá ložiska. Oba krémy byly testovány v senatoriu PROSANUM zaměřené léčkou ekzémů a lupénkou s více než kladnými výsledky u onemocněných pacientů.

Doporučená aplikace: 2 – 3 denně lokálně na postižená suchá místa

VERMIONE BETA

Díky promašťujícímu účinku pozitivně ovlivňuje pružnost a hebkost pokožky, kterou zároveň vyživuje. Blahodárně působí na ekzémy a lupénky, kde přináší úlevu bez nutnosti používat kortikoidy. Funguje jako efektivní prevence vzniku strií, nejen v těhotenství.

Doporučené kombinace: 

potřebujete pomoci s výběrem krému?

zavolejte nám. 725 526 466

Potřebujete poradit?