UNIKÁTNÍ ČESKÉ KRÉMY S BIOAKTIVNÍMI ENZYMY
Patentovaná receptura od roku 2009

České krémy,
které se vám
díky enzymu
dostanou pod
kůži

Nakupovat nyní

České krémy,
které se vám díky
enzymu dostanou
pod kůži

PROČ VERMIONE?

Přípravek Vermione a technologie výroby je zcela nová v tom, že se podařilo vytvořit komplex vysoce účinných látek, které spolu, za normálních podmínek velmi rychle reagují a za běžných teplot se původně účinné látky během 24 hodin znehodnocují. V případě bioaktivního extraktu Vermione získaného z kalifornských žížal, bylo unikátní patentovanou technologií dosaženo stabilizace těchto látek, a to až do teplot nad 50 °C. Extrakt má velmi vysokou vstřebatelnost i na neporušené pokožce, kdy rozkládá odumřelé části pokožky, ale zdravé buňky nepoškozuje, naopak vyživuje.
V rámci provedených klinických studií v sanatoriu PROSANUM, pod vedením profesora MUDr. Františka Novotného, DrSc, byla prokázána vysoká účinnost léčby psoriáz, ekzémů, akné, oparů, novotvarů kůře, pigmentových skvrn, jizevnaté tkáně, popálenin, nehojících se a infikovaných ran (diabetické dekubity, bércové vředy.), otoky, hematomy a v neposlední řadě špatně se hojící poporodní defekty a HPV infekce. V posledních letech je bioaktivní extrakt Vermione úspěšně aplikován při léčbě hemoroidů, kdy již bylo prokázáno, že jeho účinnost je zcela srovnatelná s operačním zákrokem. Tento extrakt nabízí v rámci dalších studií a výzkumu ještě širší spektrum možností jeho využití.
Vermione Beta

UNIKÁTNÍ RECEPTURA

Díky unikátní receptuře, která obsahuje biologický extrakt z kalifornských žížal dokáží krémy Vermione působit blahodárně v širokém spektru kožních problémů.

Vermione Beta

ČESKÝ PATENT A ČESKÁ VÝROBA

Patentovaná receptura krémů Vermione vznikla v hlavách českých vědců, zkoumajících účinků enzymů na lidské pokožce. Na původní myšlenku navázaly zlaté české ručičky, které krémy vyrábějí.

Vermione Beta

PREVENCE

Obsažené enzymy pronikají do nejspodnější vrstvy pokožky a při styku s poškozenou kožní tkání se aktivují. Dodávají kožní tkáni potřebné vitamíny a posilují její imunitu. Proces enzymů je známý pro jeho vytlačování poškozených a odumřelých buněk směrem k povrchu pokožky, což je zpravidla jasným důkazem pozitivního a obnovovacího účinku působení enzymů.

CO JSOU ENZYMY?

Enzym je specifická organická molekula urychlující reakce v organismech (působí jako biokatalyzátor). Umožňuje tak průběh reakcí i při relativně nízkých teplotách, neutrálním pH a atmosférickém tlaku, které se v organismech běžně vyskytují.

V biologických systémech probíhá mnoho různých druhů reakcí. Při pokusech o jejich replikaci mimo živý systém (tj. in vitro) se zjistilo, že jejich rychlost je významně nižší. Reakce in vivo probíhají stokrát až milionkrát rychleji než stejné reakce in vitro. Zásadní podíl na tom má právě existence specifických katalyzátorů – enzymů. Ty často umožňují průběh i takových reakcí, které by jinak v podmínkách lidského těla (teplota, pH, …) prakticky neprobíhaly.

Katalyzátor je látka, která zvyšuje rychlost chemické reakce, ale nemění chemickou rovnováhu (jen zkracuje čas jejího dosažení). Při reakcích se molekula enzymů nespotřebovává.

JEJICH PRŮNIK DO KŮŽE A PODKOŽÍ

Bioaktivní kompozit Vermione má velmi dobrý průnik pokožkou do podkoží a buněk. V prvé řadě je průnik zapříčiněn silným prokrvením ošetřované plochy a tím urychluje vstřebávání.

Prokrvení je způsobeno působením účinných látek bioaktivního kompozitu Vermione, které se uvolní z komplexu látek v rámci reakcí s pokožkou. Po překonání svrchní části pokožky, tvořené odumřelou částí, dochází k zvýšenému proudění v cévních kapilárách, k reakci bioaktivního komplexu.

V rámci uvolnění komplexu látek, se uvolní do tkáně tzv. Hyaluronidáza.
Hyaluronidasa je enzym ze třídy glykosidáz (hydroláz), který rozkládá kyselinu hyaluronovou, která je součástí základní mezibuněčné hmoty a tím urychluje vstřebávání účinných látek a jejich průnik tkáněmi, včetně tkání zanícených a umožňuje i průnik účinných látek hematoencefalickou bariérou.

Hyaluronidasa podstatně zvyšuje difuzi a tím absorbci tekutých účinných látek obsažených v bioaktivním komplexu Vermione.

JAK ENZYMY POMÁHAJÍ?

PŮSOBÍ CÍLENĚ

Obsažené enzymy pronikají do nejspodnější vrstvy pokožky a při styku s kožní tkání se aktivují. Dodávají kožní tkáni potřebné vitamíny a posilují její imunitu.

URYCHLUJÍ PROCESY

Enzym je jednoduchá či složená bílkovina, mezi její nejdůležitější funkci spadá urychlování procesu v lidském těle, potažmo v buňkách. Enzymy mají v lidském těle nepostradatelnou funkci, proto jejich používání např. v kosmetice má naprosto skvělé výsledky.

ALTERNATIVA

Enzymy jsou známé pro vytlačování poškozených a odumřelých buněk směrem k povrchu pokožky, což je zpravidla jasným důkazem pozitivního a obnovovacího účinku působení enzymů.

Vermione Beta

VERMIONE POMÁHÁ PŘI:

Kontaktujte nás

© 2024 - Vermione. All rights reserved.