Bércové Vředy

Bércové vředy jsou dlouhodobě nepříjemné onemocnění vznikající v důsledku nedostatečnosti žilního systému dolních končetin. Bércové vředy se nejčastěji nacházejí v oblasti bérce, méně často pak v oblasti vnitřního kotníku. Původně nenápadná změna barvy kůže může vést až ke vzniku hluboké, rozsáhlé hnisající rány.  Bércové vředy představují defekt zasahující do hlubších vrstev kůže, tedy do škáry. Někdy může prorůstat i hlouběji na svaly, šlachy a kosti a tím je ničit. Bércové vředy vznikají z tepenných či žilních příčin.

 


Jak působí Vermione krém Strong na bércové vředy?

V  případě narušení cévní kožní tkáně onemocněním bércových vředů doporučujeme aplikovat několikrát denně krém Vermione Strong pro jeho reparační a obnovující vlastnost. Krém aplikujte přímo do otevřené rány bérce. Rána se nejprve začne čistit, následně bude docházet ke tvorbě nové kožní tkáně a její vrstev. Po výstavbě nové tkáně dojde k uzavírání rány.
Krém aplikujte 2-3x denně.

Kombinace:
Pokud máte okolí bérce zrohovatělou kůži, doporučujeme na okolí aplikovat krém Vermione Beta který je vyvinut na masťovém základě. Pokožku promastí a zvláční.

V případě že z rány vytéká lymfatická tekutina, aplikujte před krémem Strong antiseptický Vermione Gel. Ten napomůže k zastavení výtoku tekutiny. Po jeho nanesení vyčkejte 15 minut a teprve poté aplikujte krém Vermione Strong.

Doporučení: Ránu nechte co nejvíce dýchat na vzduchu, pokud není nutností, nepoužívejte krytí.

VERMIONE STRONG

Reparační krém s obsahem 25 % účinné enzymatické látky je určen na rány, pooperační jizvy, hematomy, okolí bércových vředů a hemoroidů.
Doporučené kombinace: 

 

Bércové vředy

Bércové vředy XL

Bércové vředy XXL

potřebujete pomoci s výběrem krému?

zavolejte nám. 725 526 466

Potřebujete poradit?