VERMIONE POMÁHÁ

podívejte se na srovnání konkrétních případů

Podělte se s námi o vaše zkušenosti a zašlete nám fotografie před a po aplikaci.

Za zaslané fotografie vám jako poděkování zašleme jeden krém v objemu 50 ml zdarma.

 

Dcera má chronický zánět rtů. Cca od 2 let má ošklivé sušené místa kolem rtů. Praskají do krve. Často se objevují mokvající místa. Nepomohly žádné rady, masti, krémy, kortikoidy, antibiotika...pomohl až Váš krém Strong a Beta, který jsem dostala na vyzkoušení, když bylo dceři cca 6 let. Nejdříve se stav trochu zhoršil,na to jsem byla upozorněna, ale pak se vše krásně zhojilo. Téměř bez jizev. Nyní je dceři 10 let, zánět se znovu objevil. Už nehodlám nic zkoušet a rovnou objednávám Strong a Betu a pro celou rodinu Mléko XXL. Naše úžasná dermatoložka krémy nazvala vitamínovou bombou pro pokožkou a doporučila užívat dál, i já všem doporučuji.
Dcera Simonka má téměř od narození Ekzém. Její pokožka byla hrubá, suchá, rudá, šupinatá a citlivá. Nejvíce se Ekzém objevoval v záhybech. Později už i na zádech a na tvářích. Krém: Vermione BETA, Vermione MILK Jak pomohlo?: Používáme už Vermione 2 měsíce. Tento produkt dokáže zahojit za jeden týden, při používání 2krát - 3krát denně. Já budu malou Simonku potírat nadále. Výhodou je, že Vermione neobsahují žádné kortikoidy. Může se užívat dlouhodobě. Simonku nesvědí pokožka , není zarudlá a není hrubá jako byla. Děkuji za tenhle výborný výrobek. Když vidím, že je šťastné a spokojené moje děťátko, jsem tou nejšťastnější maminkou. Doporučuji!
Atopický ekzém. Aplikovány krémy Vermione Beta + Strong po dobu jednoho týdne
Dobrý den, ráda bych se s Vámi a ostatními lidmi co potřebují radu podělila o mé zkušenosti s krémy Vermione. Má dcera Anna od narození mela jemné flíčky ekzému na rukách. Kolem 1 roku jejího života se , ale její atopický ekzém rozšířil na nohy, v ohybech pod koleny, ruce ohybech na rukách a lehce i po trupu. Její ekzém se zhoršoval při teple a pocení, žádné krémy, které nám předepsaly lékaři bohužel nepomáhali. Denně jsme ji museli kapat i Fenistil kapky aby jí to tolik nesvědilo. Pak si ekzém začala škrábat, relativně šťastné dítě často brečelo třeba i celou hodinu, jak jí to svědilo. Lékaři nám už jen doporučovali krémy s kortikoidy. Naštěstí ke mne přišla informace ohledně kosmetiky Vermione, že ji používají i na atopické ekzémy. Šly jsme hned do toho, nejen že jsou krémy bez kortikoidů, ale jsou i docela levné v porovnání s ostatními krémy určené na atop. ekzém. Též se mi líbila jejich konzistence, nechalo to ekzém dýchat, to ty krémy z lékárny jen vyrážku utemovali. Byl to velký boj a hned se to samozřejmě nezlepšilo...bylo také léto. Začali jsme krémem Beta, pak zkusili Alfu....dobrý,ale né razantně. Zmateně jsem volala na vaši info linku. Tam mi paní s ochotou a mateřským porozuměním vysvětlila jak na to. Na škrábaná místa jsme začali dávat Strong, průběžně jsme mazali Betou a před koupáním ve vodě, rybníku....(přeci jen bylo léto) mazali Milk. Po třech měsících byla malá Anna z nejhoršího venku. nyní mažeme už jen 1x denně Betou malinké flíčky, když se objeví. děkuji za pomoc mohu opravdu všem doporučit......každý krém má svůj podstatný úkol a když člověk neví tak mu na info lince skvěle poradí
Po zánětu se mi vytvořila jizva na předloktí. Jizva byla vystouplá, hodně výrazná. Krém Strong jsem aplikovala cca 4 týdny. Jizva ze začátku byla velice výrazná, vystouplá, tmavá. Po necelých čtyřech týdnech každodenní aplikace ( pravidelně jsem krém na jizvu aplikovala dvakrát denně) již jizva není vystouplá; subjektivně bych řekla, že je téměř neviditelná oproti původnímu stavu. Je světlá, vybledlá, splasklá.
Krém BETA jsem aplikovala na ekzém mojí pětileté dcery. Má ekzém od svých dvou let a různě se jí stěhuje po těle. Nejčastěji je pod koleny a v loketních jamkách. Poslední dobou se v důsledku užívání antb rozšířil i na předloktí a hrudník a na nohou se jí udělala taková vřídková ložiska. Aplikace 3 x denně krásně vyhojila předloktí, není ani známka po ekzému ani po vřídkách. V případě únavy a nachlazení ekzém v podkolenních a loketních jamkách přetrvává, ale díky krému se ho daří držet pod kontrolou a nerozšiřuje se. Velmi mě překvapila rychlost, s jakou došlo k vyhojení ekzému na předloktích. Fotky ukazují vyhojení po dvou dnech. Preventivně mažu i syna (1 rok), který zatím ekzém nemá, ale dělají se mu ložiska suché kůže, které BETA vždy krásně vyhojí.
Atopický ekzém. Výsledek průběhu léčby – první fotografie 3.6. druhá 7.6 a třetí fotografie pořízena 2.7. Aplikován krém Vermione Beta.
Vermione Strong + Gel Kožní dermatitida a akné. Aplikovány krémy Vermione Strong + Gel po dobu jednoho týdne.
Atopický ekzém. Výsledek po týdnu od prvního namazání. Aplikován krém Vermione Beta a Vermione Gel
Aplikováno 7 dní
Vermione Strong + Vermione Beta Před a po 14 denní aplikaci krému Vermione Strong. Vývojová vada ruky, kdy chybí vřetenní kost na špatně vytvořené zápěstí a chybí funkční palec. Operace byla z důvodů natáhnutí a narovnání ruky.
Vermione Strong + Vermione Gel Léčba sluneční popáleniny 3 dny
Lupénka. Aplikovány krémy Vermione Strong a Beta 1 měsíc.
Ekzém u 4. měsíčního kojence. Aplikován krém Vermione Beta po dobu 3 dnů.
Vermione Strong + Vermione Gel Popálenina vařící vodou. Výsledek po třech týdnech aplikace Vermione Gelu se Strongem.
Popálenina olejem. Aplikovány krémy Vermione strong + Vermione Gel. Výsledek po 14 dnech.
Vermione Beta + Vermione Strong Aplikováno 14 dní
Léčba oparu 3 dny
Léčba popáleniny
Léčba hematomu 2 dny
Léčba po pádu z kola – První dvě fotografie za 4 dny od prvního namazání. Celkový výsledek za 3 týdny.
Pooperační jizvy – 5 dnů po aplikaci krému Strong se rána čistí. Následné zklidnění a stažení po 10 dnech.
Ekzém u 4. měsíčního kojence. Aplikován krém Vermione Alfa po dobu 3 dnů.
Aplikováno 3 dny
Atopický ekzém. Aplikován krém Vermione Beta
Dětský atopický ekzém. Aplikován krém Beta
Popálenina. 14 dní od prvního namazání Vermione Gelem.
Už mnoho let trpím akné zejména v oblasti čela a občas na tvářích. Vyzkoušela jsem různé přípravky, ale nic mi nepomohlo. Nyní používám krém Vermione ALFA v kombinaci s Vermione GELEM. Asi po 14 dnem používání se mi pleť o hodně zlepšila. Krém je lehký, na obličeji není ani cítit. Co se týče gelu, příjemně mi voní, používám ho lokálně na akné, vždy na noc. Hned ráno vidím výrazné zlepšení.
Potřebujete poradit?


Dobrý den,

provoz našeho e-shopu není omezen. I nadále vám odesíláme vaše objednávky.
Pouze vás žádám, zvažte nyní volbu platební metody. Plaťte nejlépe kartou, či bankovním převodem.
Dopravci omezují platbu dobírkou a mohlo by se stát že by vaše objednávka mohla být stornována.
Osobní odběr uhrazené objednávky je i nadále možný.

Děkuji za pochopení
Jana Kvardová – Obchodní ředitelka