VERMIONE POMÁHÁ

podívejte se na srovnání konkrétních případů

Podělte se s námi o vaše zkušenosti a zašlete nám fotografie před a po aplikaci.

Za zaslané fotografie vám jako poděkování zašleme jeden krém v objemu 50 ml zdarma.

 

Krém Vermione Strong mi velmi pomohl urychlit zahojení jizvy po popálení. Krém jsem aplikovala každý večer na jizvu. Díky pravidelnému používání se jizva pěkně zatáhla, zbedla a nebyla již tak vystouplá. Krém se velmi dobře roztírá, není hutný či mastný, ale zároveň dokáže pokožku krásně promastit, aby nebyla vysušená, což je u jizvy po popálení potřeba. Krém používám i na jiné rány či odřeniny a díky tomu mi nezůstane na pokožce tak výrazná jizva. Rovněž jsem krém využila na hojení jizvy po operaci. Tento krém má různorodé využití, a proto mi už doma nesmí chybět a můžu ho jen doporučit.
Bércové vředy na nártech obou končetin. Rány vysychají, bolest ztlumena na minimum nebo žádná. V noci mohu spát bez bolesti. Děkuji
Atopický ekzém. První fotografie je z akutní fáze, druhá po týdnu používání krému Strong.
Rozseknutý ret při pádu. Aplikován Vermione Strong po dobu 14 dní
Rozříznutý palec u nohy, 4 stehy. Používán Vermione Strong 10 dní, zhojení jizvy, narostla nová kůže a vrátila se citlivost tkáně.
Ekzém u ucha, léčený rok na kožním, dusík, stěry, kortikoidy, nic nepomáhalo. Po aplikaci Vermione Strong posun k lepšímu, celkové potlačení začervenání, zmizelo svědění
Vermione gel používám již více jak měsíc. Gel má příjemnou konzistenci a jemnou vůni. Nanášela jsem gel každý večer na vyčištěnou pleť. Gel se rychle vstřebává a zanechává pleť příjemnou na dotek a bez pocitu mastnoty. Po pravidelném používání se mi sjednotila barva pleti, nedělaly se mi pupínky a zmenšily se mi póry. Dále bych chtěla tento gel vyzdvyhnout co se týče v boji s opary. Trpím na časté opary, ale když se mi opar udělal a já nanesla na již rozjetý opar Vermione gel tak se krásně velmi rychle zhojil, přestal bolet a nezůstala ani žádná jizvička. Nyní gel nanáším i preventivně a můžu říct, že jsem od té doby žádný opar neměla. Pro mě je to malý zázrak a budu ho všem doporučovat. Jsem ráda, že jsem tuto firmu objevila a určitě vyzkouším i další výrobky.
26.6. jsem začala používat krém Vermione Beta. Upřímně, po vyzkoušení skoro všech krému a mastí slibující úlevu od projevů atopické pokožky, jsem byla k tomuto výrobku velmi skeptická. Další fotografie je z 2.7. Je to první krém bez kortikoidu, který mi velmi pomohl. Krém má výbornou konzistenci, rychle se vstřebává a nezanechává mastný film na pokožce. Určitě objednám další balení. Děkuji za skvělý výrobek.
Zasílám fotografie syna před a po používání Vermione Strong. Pro nás naprostý zázrak, vyléčil synovi ekzém na obličeji během několika dní. Krém doporučuji s nadšením přátelům, kteří mají potíže s ekzémem. Moc děkujeme! Teď když se objeví synovi občas po těle ekzém, už mě to nestresuje a neděsí, máme jednoduché řešení.
Opatření ruky horkou párou. 6 dní aplikován krém Vermione Strong. Opařená ruka byla do krve, viz foto, po 6 dnech téměř zhojena, již jen doléčuji. Skvělé výsledky.
Pod lokty se mi udělal atopický ekzém, úlevu od svědění a zarudnutí mi přinesly až krémy Vermione. A to velice rychle, známky zlepšení jsem pozorovala již druhý den od první aplikace krémů. V počátcích jsem kombinovala krém Vermione Strong 2x denně a Vermione Beta také dvakrát denně. Nyní po 5 dnech promazávám jen krémem Beta. Pokožka mě nesvědí, vypadá na pohled zdravěji, pocit suchosti skvěle zmírňuje krém Beta. Má příjemnou konzistenci, rychle se vstřebává, příjemně voní. Zatím jsem se nesetkala s žádným srovnatelným krémem, který by na ekzém účinkoval tak rychle a spolehlivě.
Používala jsem Betu během dne a ráno a večer Strong. Už druhý den bylo vidět znatelné zhojení popraskané kůže a zmizelo napnutí kůže. Po týdnu výrazné zlepšení (viz foto). Po 14-ti dnech ekzém sice úplně nezmizel a ekzematické procesy probíhají jen pod kůží, která ale nepraská a nebolí, pouze svědí. Výborný krém, u kterého je opravdu hned vidět, že funguje.
Stále trvající a nehojící se hluboké praskliny na obou patách. Aplikován Vermione Strong 14 dní 2x denně.
Mala som problémy s pigmentovými škvrnami. Po pôrode som mala veľmi zlú, suchú pleť a krém Vermione Alfa mi veľmi pomohol. Moja pleť je teraz krásna, hebká a aj pigmentové škvrny ustupujú.
Jizva na břiše o velikosti 22 cm. Denně mazáno krémem Strong a občas i krémem Beta. Aplikoval jsem cca. 5 měsíců a jizva se krásně zahojila. Vše naprosto bez problémů.
V červnu 2020 se mi "otevřela noha"(holeň levé nohy),z nohy vytékala nějaké tekutina užívala jsem 3x antibiotika, dále gel Actimaris, léčení bylo zdlouhavé a po dlouhé době se na ráně vytvořil strup, který koncem srpna odpadl, byla jsem v PN. V druhé polovině října mi opět začala vytékat tekutina z téže nohy, 3.11. 2020 jsem si objednala Vermione Strong a v polovině prosince již z nohy nic nevytékalo ani se neudělal žádný strup, noha se zacelila. Produkt jsem používala cca 5-6 týdnů, od 1. poloviny listopadu a již v 2. polovině prosince se noha zacelila a přestala z ní vytékat tekutina. Neudělal se žádný strup a noha se postupně zacelovala, Stačilo 1 ks balení. K léčbě jsem tentokrát nepoužívala nic jiného, žádná antibiotika a ani jinou mast. Jen Vermione Strong. Je to dle mého názoru velice účinná mast a jsem spokojená. Doporučila bych ji každému, aby ji vyzkoušel a uvažuji, že si pořídím některé ostatní přípravky Vaší firmy.
Je to zázrak!!! 1,5 měsíce se trápíme s doléčením pásového oparu a nic nezabíralo, vždy se vrátil a udělaly se strupy. Po aplikaci Vermione Strong je cca po 12ti dnech pryč a vypadá to krásně. Konečně!!! Jsem ráda, že jsem Vermione objevila, děkujeme. Syn 2 roky pásový opar okolo pravého oka. Akutní stav-hospitalizace v nemocnici a aplikace léku Herpesin nitrožilně. Po propuštění aplikace různých masti (typu Fucidin H, Ialgel, promašťování). Stále nic nepomáhalo a nedařilo se opar vyléčit, Herpes se stále vracel. Stále bral lék Herpesin. Až jsem narazila na Vermione. Po 14 dnech mazání Vermione Strong jsou boláčky a strupy pryč. Už jsem nevěřila že něco zabere a děkujeme teto kosmetice.
Mám problém s hnědými skvrnami a červenými žilkami na tvářích. Na Netu jsem si našla krém, který měl tento problém zmírnit. Vyzkoušela jsem Vermione Alfa. Po 2,5 měsíčním užívání hnědé skvrny vybledly a červené zrovna tak. Zasílám fotky jako důkaz, že to funguje.
Mojí dceři bylo 5 měsíců, když se jí na bříšku udělala vyrážka. Utratila jsem nemalé peníze za mastičky a krémy z lékarny, které nepomohly. Nakonec mi sestra, která se od malička léčí s atopických ekzémem, poradila Vermione. Nebyla jsem si úplně jistá, a tak jsem před objednáním daný problém probrala s asistentkou na messengeru. Dostalo se mi velmi rychle odpovědi. A hlavně neskončilo to pouze u doporučení krému, ale paní se snažila najít možnou příčinu vzniku vyrážky a vysvětlila mi, jak vše funguje. Komunikace tedy naprosto úžasná. Krém jsem měla během 2 dnů doma. Používala jsem krém Vermione BETA Jak krém pomohl?: Asi po týdnu používání krému Beta byla vyrážka pryč.
Prohlubující se vrásky na tváři. Dosud aplikace tři týdny, vrásky viditelně mizí, pleť se výrazně vyhladila.
Useknutá část dlaně. Aplikován krém Vermione Strong po dobu 10ti dní.
Dcerce (16 měsíců) se na konci září objevila kolem úst vyrážka, které jsme se nemohli ,,našimi běžnými" krémy zbavit. Nakonec jsem se po dlouhém váhání rozhodla objednat ALFU i BETU. Dcera užívala krémy od 5.11.2020 a hned během prvních dvou týdnů bylo vidět zlepšení. Poslední užití krému: 18.12.2020.
Tento krém je naprostý zázrak. Můj každoroční alergický ekzém zmírnil během 3 dnů, což se mi doposud s žádnou jinou mastí nepovedlo. Věřím, že za pár dní zcela vymizí (normálně trvá kolem 1,5 měsíce). Má praktický aplikátor, design lahvičky je decentní, působí na mě jako krém, který si zakoupím v lékárně. Samotný krém není nijak parfémovaný, je tak akorát hutný. Moc doporučuji.
Dcera má chronický zánět rtů. Cca od 2 let má ošklivé sušené místa kolem rtů. Praskají do krve. Často se objevují mokvající místa. Nepomohly žádné rady, masti, krémy, kortikoidy, antibiotika...pomohl až Váš krém Strong a Beta, který jsem dostala na vyzkoušení, když bylo dceři cca 6 let. Nejdříve se stav trochu zhoršil,na to jsem byla upozorněna, ale pak se vše krásně zhojilo. Téměř bez jizev. Nyní je dceři 10 let, zánět se znovu objevil. Už nehodlám nic zkoušet a rovnou objednávám Strong a Betu a pro celou rodinu Mléko XXL. Naše úžasná dermatoložka krémy nazvala vitamínovou bombou pro pokožkou a doporučila užívat dál, i já všem doporučuji.
Dcera Simonka má téměř od narození Ekzém. Její pokožka byla hrubá, suchá, rudá, šupinatá a citlivá. Nejvíce se Ekzém objevoval v záhybech. Později už i na zádech a na tvářích. Krém: Vermione BETA, Vermione MILK Jak pomohlo?: Používáme už Vermione 2 měsíce. Tento produkt dokáže zahojit za jeden týden, při používání 2krát - 3krát denně. Já budu malou Simonku potírat nadále. Výhodou je, že Vermione neobsahují žádné kortikoidy. Může se užívat dlouhodobě. Simonku nesvědí pokožka , není zarudlá a není hrubá jako byla. Děkuji za tenhle výborný výrobek. Když vidím, že je šťastné a spokojené moje děťátko, jsem tou nejšťastnější maminkou. Doporučuji!
Díky chemoterapiím mi jako vedlejší účinky slábla kůže na nohou a na dlaních. Měla jsem pocity pálení jako od ohně, pocity brnění i svědění. Kůže mi praskala do hloubky. Nemohla jsem se postavit na nohy, obvazovala jsem si je bandážemi. Nic nepomáhalo a každý krok byl pro mě utrpením. Nohy byly rudé až fialové a velmi suché. Dcera mi doporučila krémy Vermione Betu a Strong. Za dva dny jsme cítila že pálení ustupuje. Po týdnu nohy vypadají “krásně” :) nejsou zapálené a suchá kůže se promastila a sloupla. Jistě budu nadále používat tyto krémy. Jsem si jistá že za další týden to bude zase o něco lepší. Cítím jak se hojí i ty praskliny. Děkuji že jste poradili mé dceři jak mi pomoci.
Moje 80 ti letá maminka je dlouhodobý lěžák. Starám se o maminku, mám jí ve své péči. Mamince se vytvořily rudé suché fleky na boku. Moje neteř mi doporučila krémy od Vermione. Zkusila jsem ji potírat postiženou kůži krémy Strong a Vermione gel. Krém: Vermione GEL, Vermione STRONG Jak pomohlo?: Mazala jsem postižená místa 1 týden 2 krát denně. Už po 2 dnech fleky světlaly. Nyní je kůže zcela zahojená. Navíc maminka nemá tak vysušenou kůži. Jsem mile překvapená. Děkuji ! Moc ráda vyzkouším i jiné druhy krémů.
Atopický ekzém. Aplikovány krémy Vermione Beta + Strong po dobu jednoho týdne
Dobrý den, ráda bych se s Vámi a ostatními lidmi co potřebují radu podělila o mé zkušenosti s krémy Vermione. Má dcera Anna od narození mela jemné flíčky ekzému na rukách. Kolem 1 roku jejího života se , ale její atopický ekzém rozšířil na nohy, v ohybech pod koleny, ruce ohybech na rukách a lehce i po trupu. Její ekzém se zhoršoval při teple a pocení, žádné krémy, které nám předepsaly lékaři bohužel nepomáhali. Denně jsme ji museli kapat i Fenistil kapky aby jí to tolik nesvědilo. Pak si ekzém začala škrábat, relativně šťastné dítě často brečelo třeba i celou hodinu, jak jí to svědilo. Lékaři nám už jen doporučovali krémy s kortikoidy. Naštěstí ke mne přišla informace ohledně kosmetiky Vermione, že ji používají i na atopické ekzémy. Šly jsme hned do toho, nejen že jsou krémy bez kortikoidů, ale jsou i docela levné v porovnání s ostatními krémy určené na atop. ekzém. Též se mi líbila jejich konzistence, nechalo to ekzém dýchat, to ty krémy z lékárny jen vyrážku utemovali. Byl to velký boj a hned se to samozřejmě nezlepšilo...bylo také léto. Začali jsme krémem Beta, pak zkusili Alfu....dobrý,ale né razantně. Zmateně jsem volala na vaši info linku. Tam mi paní s ochotou a mateřským porozuměním vysvětlila jak na to. Na škrábaná místa jsme začali dávat Strong, průběžně jsme mazali Betou a před koupáním ve vodě, rybníku....(přeci jen bylo léto) mazali Milk. Po třech měsících byla malá Anna z nejhoršího venku. nyní mažeme už jen 1x denně Betou malinké flíčky, když se objeví. děkuji za pomoc mohu opravdu všem doporučit......každý krém má svůj podstatný úkol a když člověk neví tak mu na info lince skvěle poradí
Po zánětu se mi vytvořila jizva na předloktí. Jizva byla vystouplá, hodně výrazná. Krém Strong jsem aplikovala cca 4 týdny. Jizva ze začátku byla velice výrazná, vystouplá, tmavá. Po necelých čtyřech týdnech každodenní aplikace ( pravidelně jsem krém na jizvu aplikovala dvakrát denně) již jizva není vystouplá; subjektivně bych řekla, že je téměř neviditelná oproti původnímu stavu. Je světlá, vybledlá, splasklá.
Krém BETA jsem aplikovala na ekzém mojí pětileté dcery. Má ekzém od svých dvou let a různě se jí stěhuje po těle. Nejčastěji je pod koleny a v loketních jamkách. Poslední dobou se v důsledku užívání antb rozšířil i na předloktí a hrudník a na nohou se jí udělala taková vřídková ložiska. Aplikace 3 x denně krásně vyhojila předloktí, není ani známka po ekzému ani po vřídkách. V případě únavy a nachlazení ekzém v podkolenních a loketních jamkách přetrvává, ale díky krému se ho daří držet pod kontrolou a nerozšiřuje se. Velmi mě překvapila rychlost, s jakou došlo k vyhojení ekzému na předloktích. Fotky ukazují vyhojení po dvou dnech. Preventivně mažu i syna (1 rok), který zatím ekzém nemá, ale dělají se mu ložiska suché kůže, které BETA vždy krásně vyhojí.
Atopický ekzém. Výsledek průběhu léčby – první fotografie 3.6. druhá 7.6 a třetí fotografie pořízena 2.7. Aplikován krém Vermione Beta.
Vermione Strong + Gel Kožní dermatitida a akné. Aplikovány krémy Vermione Strong + Gel po dobu jednoho týdne.
Atopický ekzém. Výsledek po týdnu od prvního namazání. Aplikován krém Vermione Beta a Vermione Gel
Aplikováno 7 dní
Vermione Strong + Vermione Beta Před a po 14 denní aplikaci krému Vermione Strong. Vývojová vada ruky, kdy chybí vřetenní kost na špatně vytvořené zápěstí a chybí funkční palec. Operace byla z důvodů natáhnutí a narovnání ruky.
Vermione Strong + Vermione Gel Léčba sluneční popáleniny 3 dny
Lupénka. Aplikovány krémy Vermione Strong a Beta 1 měsíc.
Ekzém u 4. měsíčního kojence. Aplikován krém Vermione Beta po dobu 3 dnů.
Vermione Strong + Vermione Gel Popálenina vařící vodou. Výsledek po třech týdnech aplikace Vermione Gelu se Strongem.
Popálenina olejem. Aplikovány krémy Vermione strong + Vermione Gel. Výsledek po 14 dnech.
Vermione Beta + Vermione Strong Aplikováno 14 dní
Léčba oparu 3 dny
Léčba popáleniny
Léčba hematomu 2 dny
Léčba po pádu z kola – První dvě fotografie za 4 dny od prvního namazání. Celkový výsledek za 3 týdny.
Pooperační jizvy – 5 dnů po aplikaci krému Strong se rána čistí. Následné zklidnění a stažení po 10 dnech.
Ekzém u 4. měsíčního kojence. Aplikován krém Vermione Alfa po dobu 3 dnů.
Aplikováno 3 dny
Atopický ekzém. Aplikován krém Vermione Beta
Dětský atopický ekzém. Aplikován krém Beta
Popálenina. 14 dní od prvního namazání Vermione Gelem.
Už mnoho let trpím akné zejména v oblasti čela a občas na tvářích. Vyzkoušela jsem různé přípravky, ale nic mi nepomohlo. Nyní používám krém Vermione ALFA v kombinaci s Vermione GELEM. Asi po 14 dnem používání se mi pleť o hodně zlepšila. Krém je lehký, na obličeji není ani cítit. Co se týče gelu, příjemně mi voní, používám ho lokálně na akné, vždy na noc. Hned ráno vidím výrazné zlepšení.
Měla jsem možnost vyzkoušet jak Vermione Beta, tak i Vermione Strong. Vyzkoušela jsem už tolik různých krémů, že jsem moc nedoufala, že by se moje situace zlepšila. Trpím lupénkou a ekzémy po celém těle, tak jsem měla obavy o reakci, proto jsem krémy zkoušela na jednom místě na těle. Nemůžu vůbec uvěřit, jak se pokožka zlepšila za jeden jediný týden používání. Problém mizí přímo před očima a to každý den. Používám podle doporučení 2-3 denně a střídám je. Jednou denně mažu Vermione Beta a 2x denně Strong. Rozhodně doporučuji, opravdu pomáhají. Krém Vermione Beta voní krásně jemně a do pokožky se okamžitě vstřebá a nezanechává pokožku ulepenou.
Sandra Nevěřila jsem, že to bude fungovat, ale byla jsem příjemně překvapená. Přípravek Vermione Beta opravdu funguje a navíc nádherně voní. Suprově se nanáší a balení je velmi pěkné. Svého ekzému jsem se během pár dni zbavila a zatím se mi nevrací, za co jsem moc ráda. Přikládám foto jako důkaz. Určitě všem doporučuji.
Vermione Strong je balený v praktické lahvičce s pumpičkou. Je to velmi dobrá forma pro zachování hygieny při aplikaci. Krém má bílou barvu a velmi jemnou konzistenci. Na dávkovači se netvoří zaschlý škraloup jako se to stává u jiných značek. Má příjemnou lehkou vůni. Při aplikaci stačí velmi malé množství a i když se zdá, že balení není moc velké, vydrží opravdu dlouho. Zkoušeli jsme Vermione Strong na podrážděnou a velmi silně atopickou pokožku, starší pooperační jizvu na atopické pokožce a opar. Oproti kortikoidům je kůže velmi jemná a mnohem pružnější. Krém nenechává mastný pocit a okamžitě se vstřebá. Nelze očekávat že problémy kůže okamžitě zmizí ale účinek je opravdu znatelný a dlouhotrvající.
Nejvíc mě zaujal design a okamžitý účinek. Vyhovuje mi, že je v malém balení. Krásně se nanáší pumpičkou a stačí opravdu malé množství. Používala jsem ho hodně na nohy, kde mám malá ložiska lupénky a ekzému. Největší účinek jsem ale zaznamenala na loktech, kde mám hodně suchou pokožku a začínající lupénku. Vyzkoušela ho i mamka, která má lupénku v pokročilém stádiu a byla velmi překvapená, že ji krém tak rychle pomohl. A jako bonus, nádherné voní.
Vermione Gel jsem aplikovala 2-3x denně na problematická místa. Vermione Alfa na celý obličej vždy večer. Znatelné zlepšení akné se projevilo do několika dnů. K zahojení dlouho problematických míst došlo po 2 týdnech. Také začaly blednout jizvy po akné a pigmentové skvrny.
Potřebujete poradit?