UNIKÁTNÍ ČESKÉ KRÉMY S BIOAKTIVNÍMI ENZYMY
Patentovaná receptura od roku 2009

VERMIONE Pomáhá

Podívejte se na srovnání konkrétních případů

Za zaslané fotografie vám jako poděkování zašleme jeden krém v objemu 50 ml zdarma.

logo

Vermione Strong

Mám problém s lupenkou, mazala jsem různé druhy krému a žádný mi nepomohl. Na kortikoidy jsem už zatím sahat nechtěla, prvně mi spíše lupenku zhoršily. Na tento krém Vermione STRONG jsem narazila náhodou, když už jsem byla opravdu zoufalá a tak jsem ho zkusila. Světě div se, lupenka po 14ti dnech začala vypadat úplně jinak. Pozoruji zlepšení a jsem opravdu ráda že jsem tento krém vyzkoušela a objednám zase a určitě nezůstanu jen u krému STRONG. Moc děkuji za váš krém. Věřím, že při dalším krému bude lupenka zase mnohem lepší.

465,00 
logo logo

Ekzémy

Po aplikaci protizánětlivých náplastí na obě zápěstí se mi vytvořil silný ekzém. Na zápěstí jsem poté aplikovala produkt Vermione strong, vždy ráno a večer, po třech dnech aplikace zmizely bolesti a svědění a cca po 16 dnech užívání ekzém téměř zmizel. V minulosti mi tento krém také výrazně pomohl na hematomy.

835,00 
logo logo

Ekzémy

Na pravé noze v oblasti holení kosti se mi udělal ekzém, nikdy jsem na ekzémy netrpěla, ale tento svědící flek se začal rozšiřovat do velikosti mojí dlaně, kůže byla popraskaná, hrbolatá a svědění přecházelo do bolesti. Běžné krémy např. na atopický ekzém vůbec nezabíraly. Doktor napsal kortikoidy, bohužel nic… Známá mi doporučila Vaši značku, no, moc jsem už nevěřila, jenže noha trápila…tak jsem to zkusila. 1. fotka je před začátkem používání krémů Vermione, další fotka je asi po 4 dnech mazání a po ekzému ani památka. Čekala jsem, jestli se problém nevrátí, ale ne. Je to skoro neuvěřitelné… Po pravdě, já nikde takhle nepíšu, ale mohlo by to pomoct někomu, kdo má podobný problém. Děkuji Vám.

835,00 
logo logo

Bércové Vředy

Mému manželovi se po operaci srdce začali tvořit na nohách bércové vředy. Rány dost bolestivé!!!!!! Začali mu nohy modrat a šíleně ho to bolelo. Zkoušela jsem vše možné od nejdražších krémů až po ty domácky vyrobené z konopí. Všechno to bylo hrozně zdlouhavé až jednou mě řekla má známá že si pořídila krém který lečí vše. nejprve jsem nevěřila po těch zkušenostech ale Vermione STRONG jsem manželovi pořídila. je to zázrak mezi krémy. Po aplikaci do rány bércového vředu se rána začala rychle hojit. Poznámka: předtím rána stále mokvala. Nyní se utvořil film a krém v ráně nijak nebolí a nepálí jako ty ostatní. Během třech týdnů má manžel nohu zahojenou díky Vermione Strong. Od té doby manžel nic jiného nepoužívá.

835,00 
logo

Vermione Strong XXL

Chtěl bych ještě jednou poukázat na skvělý výrobek Vermione STRONG, který zázračně hojí rány všeho druhu. Když říkám všeho druhu tak všeho druhu i pooperační, popáleniny, řezné rány, odřeniny dokonce i zmenšuje vaky pod očima ale to až příště až zmizí úplně. Dnes bych chtěl poukázat na tento skvělý krém. Prodělal jsem operaci levostranné tříselné kýly, byla tak veliká, že jsem musel být operován klasicky a ne laparoskopicky. Řez byl velký 24cm a špatně se to hojilo. Vyzkoušel jsem Betadine roztok i mast ale rána se hojila velmi špatně a tak jsem nasadil na zkoušku VARMIONE STRONG a nevěřil jsem svým očím. Rána se zklidnila a začala se rychle ale opravdu rychle hojit. Zmizel i malí zánět v ráně a co je na celé masti to nejlepší? Jizva po 24 cm řezu se zmenšila na pouhých 12 cm a není skoro vidět. VARMIONE STRONG je zázrak. Vřele doporučuji! Lidé, neváhejte a objednejte si ho je to zázrak.

1195,00 
logo

Vermione Strong

Již delší dobu se potýkám s bércovými vředy na holeních. Vyzkoušel jsem vše možné. FLAMIGEL, potom nějaký sekret ze slimáků od TianDe a nic. Pořád to šíleně bolelo a hojilo se až cca 3-4 měsíce. Až jsem narazil na internetu na mast, která se jmenuje VERMIONE Strong. Pořídil jsem si ho za poloviční cenu těch předchozích a jsem naprosto spokojený po necelých 3 týdnech mám nohu skoro zhojenou. Ale co je důležité že mě mast zbavila té šílené bolesti. Nic lepšího není nežli VERMIONE Strong.

465,00 
logo

Vermione Strong XXL

Bércový vřed. Místo se dlouho nezavíralo a bolelo. Vzniklo jako drobná ranka. Mokvalo to a špatně se hojilo. Kůže byla i v okolí bolestivá. Dělaly se takové krusty a nešly sundat. 3 měsíce. Postupně se začal vřed zmenšovat. Začal mizet otok na kotníku a noha přestala bolet. Byla méně citlivá na ošetřování, přestala zapáchat. Zrušili jsme mokré hojení. Začala se tvořit nová kůže. Krém je vydatný, dobře se roztírá a voní příjemně. Vřed se zmenšil, až se ho podařilo uzavřít. Přestal z něj jít výpotek. Přítel již mohl lépe došlápnout na nohu. Vytvořila se jizva, kterou krémem masírujeme a podařilo se, že i začala měknout. Zatím stále mažeme. Jsme za tu změnu moc rádi.

1195,00 
logo

Vermione Gel

Měla jsem po porodu dcery ošklivé akné na tvářích, po používání gelu Vermione se mi tváře úžasně zahojily, a žížalák mě zachránil, doporučuji všem, koho znám. Použila jsem celé balení a druhé objednané už nebylo třeba, teď po druhém porodu mám stejný problém takže žížalák, jak gelu říkám je jasná volba.

295,00 
logo logo

Ekzémy

Od dětství atopický ekzém na rukou a v loketních jamkách. Velmi suchá praskající kůže. Po 10 dnech používání je kůže klidnější, méně svědí. Pokožka je pružnější, hojí se i hluboké ranky v ohybech prstů.

835,00 
logo

Vermione Strong

Rána u otce zapálená, hnisala. Nehojilo se to ani s různými náplastmi a desinfekcí. Otec se zranil u ohně na zahradě. Zanítilo se mu to a byli jsme na kožním, dali mu antibiotika a čistili mu to a nechtělo se to hojit. Ob den jsme měli převazy. Od souseda jsem se dozvěděla o krému Vermione. Rozhodli jsme se ho zkusit. 4 týdny mazáno krémem Strong. Rána se zmenšila a už za 3 dny byl vidět rozdíl. Menší zčervenání, čistější rána bez hnisů. Nakonec se vše zahojilo. Dál mažeme jizvu, která je překvapivě malá. Nyní na krém nedáme dopustit a všem ho doporučujeme.

465,00 
logo

Vermione Strong

Bércový vřed a bolavé žíly. Otevřel se a bylo to hodně hnisavé, mokvající a bolestivé. Vytéká výpotek, který promáčí ponožku i botu a někdy zapáchá. Opakovaně se otevírá. Už jsem zkusil všechno možné. Z práce mě to invalidizuje. Nejsem schopen bolestí nikam jít. A to jsem mladý. Používal jsem krém Strong asi 6-7 týdnů. Na nohu. Podařilo se to rychleji zavřít. Kůže se zase na nějakou dobu zavřela a byl pokoj.

465,00 
logo

Vermione Strong XXL

Před nedávnem jsem prodělala popáleninu obličeje – byl mi doporučen Váš přípravek Vermione Strong ten jsem musela zakoupit vzhledem k velikosti popálení několikrát. V současné době asi rok po popálenině nemám na obličeji žádnou jizvu. Chci poděkovat za Vaše výrobky – vzhledem k povolání zdravotní sestry jsem denně v kontaktu s lidmi a tak pokud moje foto někomu pomůže v rozhodování zda výrobek zakoupit – budu ráda.

1195,00 
logo

Na Opary

Měla jsem delší dobu nehojící, mokvající, praskající se a stále se rozšiřující opary na ústech, měla jsem ústa úplně oteklá, nemohla jsem se ani usmát, aby mi opary nezačali praskat a krvácet. Sotva se mi jeden vysušil a začal stupovatět, udělal se vedle další nový nateklý a stále dokola. Volně projedné mastičky a náplasti už nezabíraly. Hledala jsem tedy po internetu a narazila na Vaše stránky. Objednala jsem tedy a po pár dnech aplikace jsem naprosto bez oparu, už se mi dohojuje jen malý stroupek pod rtem. Musím uznat, že paráda. V příloze přidávám foto před aplikací a po 5 dnech aplikace, kde mám už i nanesený lesk na rty. Děkuji Vám.

365,00 
logo logo

Ekzémy

Jednoho dne jsem se celý osypal, nejdříve jsem myslel, ze to jsou potničky, chodím již dlouhé léta běhat a jednoho večera jsem se osypal, nejdříve v podpaží a během týdne jsem to měl po celém těle. Navštívil jsem kožního lékaře a jak jinak, hned mi paní doktorka předepsaná mastičky s kortikoidy. Žádné odběry, žádné testy, nic…jen verdikt máte atopický ekzém. Po třech týdnech moje manželka objevila Vaše stránky, které ji doporučila známá. Po konzultaci s paní Janou Kvardovou nám byl doporučen krém Vermione Strong s kombinací Vermione Beta, antihistaminika poté Fenistil gtt. Již po 14 dnech bylo vidět výrazné zlepšení . Rozhodně doporučuji. Již po 14 dnech bylo vidět zlepšení, ale nadále používám Vaše krémy

835,00 
logo

Pro děti na ekzém – Pokračovací péče

Dceři se v cca 8 měsících udělal ekzém. Měla ho hlavně v ohybu ruky ( velké a ošklivé ložisko) a pak drobná místa po těle ( hrudník, nohy, kolem plen). Dětská doktorka mi místo kortikoidu poradila Vermione. Používala jsem večer před spaním na celé tělo Vermione Milk a na ložisko Vermione Beta. Ekzém je pryč z celého těla. Občas když se lehce začervená ruka, hned ji namažu Betou. Jinak používám každý večer Milk na tělo a je to super. Dítě krásně voní a máme po starostech. Moc díky! Je to skvělá alternativa ke kortikoidům, které nemají na kůži miminka dle mého co dělat.

logo

Vermione Strong

Nevím přesně po čem, ale začala se mi dělat na začátku léta na rukách svědivá a bolestivá vyrážka. V noci se nedalo spát, jak vyrážka na rukách bolela a svědila. Na dlaních jsem měla velmi bolestivé boule. Kožní mi nepomohla. Až dětská lékařka mého syna mi prodala Vermione Strong. Krém jsem používala ca 14 dní do úplného zahojení rukou. Již po 2 dnech se vyrážka přestala zvětšovat. Přestala bolest a svědění do 2 hodin po aplikaci zmizeno. Mazala jsem vždy, když jsem cítila pnutí nebo suché ruce.

465,00 
logo logo

Bércové vředy XXL

Manžel dlouhodobě trpí na otevřenou nohu, diagnóza je jiný než bércový vřed. Má tromboticky ucpaný kotník. Před zahájením léčby vašimi produkty nebyl nikdo schopný mu s problémem pomoci. Používal kde co, ale účinek žádný. Od prosince 2021 používá vaše produkty a výsledek je neskutečný. Přípravky používá od prosince a zlepšení nastalo velice rychle a manžel je ochotný v léčbě pokračovat, což u jiných produktů nebylo běžné.

2095,00 
logo

Na Opary

2 opary na horním rtu uprostřed a na pravé straně. Gel jsem používala 7dní, první 4 dny častěji, cca 2x dopoledne a 2x odpoledne a 1x večer, další 3 dny 1x ráno, 1x odpoledne a 1x večer. Nejlepší na trhu, co znám, prostě funguje. Příjemný, není vidět a je bezpečný i pro těhotné.

365,00 
logo

Vermione Beta

Po pedikúře mi vyskočily hnisavé vřídky na nohou, po 14 ti dnech užívaní krému Vermione Beta jsou pryč. Děkuji

395,00 
logo logo

Ekzémy

Od malička jsem silný atopik, pomohly vždy jen kortikoidní masti, nyní v těhotenství se ekzém výrazně zhoršil a rozšířil po celém těle. Po cca 2 týdnech mazání krému kombinace Beta a Strong došlo k viditelnému zlepšení ložisek, pokožka už tolik nesvědí.

835,00 
logo logo

Ekzémy

Od malička jsem silný atopik, pomohly vždy jen kortikoidní masti, nyní v těhotenství se ekzém výrazně zhoršil a rozšířil po celém těle. Po cca 2 týdnech mazání krému kombinace Beta a Strong došlo k viditelnému zlepšení ložisek, pokožka už tolik nesvědí.

835,00 
logo logo

Pro děti na ekzém – Akutní stav

Seborea která se roznesla po celém tělíčku malého miminka. Volala nám maminka, která se zděšením nejdříve navštívila dětskou lékařku. Odnesla si kortikoidovou mastičku, Linolu na koupání a Excipial. Tím se stav samozřejmě okamžitě zhoršil. Na naše doporučení vyzkoušet krémy Vermione Alfa a Vermione Beta ve střídavé kombinaci se během 4 dnů stal zázrak. Zde vidíte průběh stavu před a po.

logo

Vermione Beta XXL

Druhým rokem touto dobou řeším u syna různě velká svědivá ložiska po tělíčku. Krémy od kožní a pediatričky nikdy nepomohli natolik aby měl chvíli klid. Neklid ze svedení se projevuje i v podráždění a protivnosti, neklidné spaní. Tento krém jsem začala na tip od známého (lékař) používat 13.1.2022 a dnes 23.1. máme ložiska sotva viditelná.

995,00 
logo

Vermione Gel

Masivní bolestivý opar na rtu. Celkem 3 týdny užívání, opar cca týdnu užívání se kompletně zacelil.

295,00 
logo

Vermione Beta XXL

Můj syn má od narození atopický ekzém. Vždy v zimním období má ekzém z ponožek. Vždy při zhoršení použijeme Vermione Beta a Alfa. Cca týden a ekzém je pryč, moc doporučuji ostatním

995,00 
logo

Vermione Strong

Trpím na záděry, suchou kůži a popraskané ruce. Začala jsem používat krém Vermione STRONG. Kůže se rychle zacelila, výhoda krému je, že ho mohu používat na otevřené rány. Už si to bez tohoto krému neumím ani představit.

465,00 
logo

Vermione Strong

Krém Vermione Strong mi velmi pomohl urychlit zahojení jizvy po popálení. Krém jsem aplikovala každý večer na jizvu. Díky pravidelnému používání se jizva pěkně zatáhla, zbedla a nebyla již tak vystouplá. Krém se velmi dobře roztírá, není hutný či mastný, ale zároveň dokáže pokožku krásně promastit, aby nebyla vysušená, což je u jizvy po popálení potřeba. Krém používám i na jiné rány či odřeniny a díky tomu mi nezůstane na pokožce tak výrazná jizva. Rovněž jsem krém využila na hojení jizvy po operaci. Tento krém má různorodé využití, a proto mi už doma nesmí chybět a můžu ho jen doporučit.

465,00 
logo logo

Bércové Vředy

Bércové vředy na nártech obou končetin. Rány vysychají, bolest ztlumena na minimum nebo žádná. V noci mohu spát bez bolesti. Děkuji

835,00 
logo

Vermione Strong

Rozříznutý palec u nohy, 4 stehy. Používán Vermione Strong 10 dní, zhojení jizvy, narostla nová kůže a vrátila se citlivost tkáně.

465,00 
logo

Vermione Strong

Ekzém u ucha, léčený rok na kožním, dusík, stěry, kortikoidy, nic nepomáhalo. Po aplikaci Vermione Strong posun k lepšímu, celkové potlačení začervenání, zmizelo svědění

465,00 
logo

Vermione Gel

Vermione gel používám již více jak měsíc. Gel má příjemnou konzistenci a jemnou vůni. Nanášela jsem gel každý večer na vyčištěnou pleť. Gel se rychle vstřebává a zanechává pleť příjemnou na dotek a bez pocitu mastnoty. Po pravidelném používání se mi sjednotila barva pleti, nedělaly se mi pupínky a zmenšily se mi póry. Dále bych chtěla tento gel vyzdvyhnout co se týče v boji s opary. Trpím na časté opary, ale když se mi opar udělal a já nanesla na již rozjetý opar Vermione gel tak se krásně velmi rychle zhojil, přestal bolet a nezůstala ani žádná jizvička. Nyní gel nanáším i preventivně a můžu říct, že jsem od té doby žádný opar neměla. Pro mě je to malý zázrak a budu ho všem doporučovat. Jsem ráda, že jsem tuto firmu objevila a určitě vyzkouším i další výrobky.

295,00 
logo

Vermione Beta XXL

26.6. jsem začala používat krém Vermione Beta. Upřímně, po vyzkoušení skoro všech krému a mastí slibující úlevu od projevů atopické pokožky, jsem byla k tomuto výrobku velmi skeptická. Další fotografie je z 2.7. Je to první krém bez kortikoidu, který mi velmi pomohl. Krém má výbornou konzistenci, rychle se vstřebává a nezanechává mastný film na pokožce. Určitě objednám další balení. Děkuji za skvělý výrobek.

995,00 
logo logo

Ekzémy

Zasílám fotografie syna před a po používání Vermione Strong. Pro nás naprostý zázrak, vyléčil synovi ekzém na obličeji během několika dní. Krém doporučuji s nadšením přátelům, kteří mají potíže s ekzémem. Moc děkujeme! Teď když se objeví synovi občas po těle ekzém, už mě to nestresuje a neděsí, máme jednoduché řešení.

835,00 
logo logo

Popáleniny

Opatření ruky horkou párou. 6 dní aplikován krém Vermione Strong. Opařená ruka byla do krve, viz foto, po 6 dnech téměř zhojena, již jen doléčuji. Skvělé výsledky.

735,00 
logo logo

Ekzémy

Pod lokty se mi udělal atopický ekzém, úlevu od svědění a zarudnutí mi přinesly až krémy Vermione. A to velice rychle, známky zlepšení jsem pozorovala již druhý den od první aplikace krémů. V počátcích jsem kombinovala krém Vermione Strong 2x denně a Vermione Beta také dvakrát denně. Nyní po 5 dnech promazávám jen krémem Beta. Pokožka mě nesvědí, vypadá na pohled zdravěji, pocit suchosti skvěle zmírňuje krém Beta. Má příjemnou konzistenci, rychle se vstřebává, příjemně voní. Zatím jsem se nesetkala s žádným srovnatelným krémem, který by na ekzém účinkoval tak rychle a spolehlivě.

835,00 
logo logo

Ekzémy

Používala jsem Betu během dne a ráno a večer Strong. Už druhý den bylo vidět znatelné zhojení popraskané kůže a zmizelo napnutí kůže. Po týdnu výrazné zlepšení (viz foto). Po 14-ti dnech ekzém sice úplně nezmizel a ekzematické procesy probíhají jen pod kůží, která ale nepraská a nebolí, pouze svědí. Výborný krém, u kterého je opravdu hned vidět, že funguje.

835,00 
logo

Vermione Alfa

Mala som problémy s pigmentovými škvrnami. Po pôrode som mala veľmi zlú, suchú pleť a krém Vermione Alfa mi veľmi pomohol. Moja pleť je teraz krásna, hebká a aj pigmentové škvrny ustupujú.

415,00 
logo

Vermione Strong

Jizva na břiše o velikosti 22 cm. Denně mazáno krémem Strong a občas i krémem Beta. Aplikoval jsem cca. 5 měsíců a jizva se krásně zahojila. Vše naprosto bez problémů.

465,00 
logo

Vermione Strong

V červnu 2020 se mi „otevřela noha“(holeň levé nohy),z nohy vytékala nějaké tekutina užívala jsem 3x antibiotika, dále gel Actimaris, léčení bylo zdlouhavé a po dlouhé době se na ráně vytvořil strup, který koncem srpna odpadl, byla jsem v PN. V druhé polovině října mi opět začala vytékat tekutina z téže nohy, 3.11. 2020 jsem si objednala Vermione Strong a v polovině prosince již z nohy nic nevytékalo ani se neudělal žádný strup, noha se zacelila. Produkt jsem používala cca 5-6 týdnů, od 1. poloviny listopadu a již v 2. polovině prosince se noha zacelila a přestala z ní vytékat tekutina. Neudělal se žádný strup a noha se postupně zacelovala, Stačilo 1 ks balení. K léčbě jsem tentokrát nepoužívala nic jiného, žádná antibiotika a ani jinou mast. Jen Vermione Strong. Je to dle mého názoru velice účinná mast a jsem spokojená. Doporučila bych ji každému, aby ji vyzkoušel a uvažuji, že si pořídím některé ostatní přípravky Vaší firmy.

465,00 
logo

Vermione Strong XXL

Je to zázrak!!! 1,5 měsíce se trápíme s doléčením pásového oparu a nic nezabíralo, vždy se vrátil a udělaly se strupy. Po aplikaci Vermione Strong je cca po 12ti dnech pryč a vypadá to krásně. Konečně!!! Jsem ráda, že jsem Vermione objevila, děkujeme. Syn 2 roky pásový opar okolo pravého oka. Akutní stav-hospitalizace v nemocnici a aplikace léku Herpesin nitrožilně. Po propuštění aplikace různých masti (typu Fucidin H, Ialgel, promašťování). Stále nic nepomáhalo a nedařilo se opar vyléčit, Herpes se stále vracel. Stále bral lék Herpesin. Až jsem narazila na Vermione. Po 14 dnech mazání Vermione Strong jsou boláčky a strupy pryč. Už jsem nevěřila že něco zabere a děkujeme teto kosmetice.

1195,00 
logo

Vermione Alfa

Mám problém s hnědými skvrnami a červenými žilkami na tvářích. Na Netu jsem si našla krém, který měl tento problém zmírnit. Vyzkoušela jsem Vermione Alfa. Po 2,5 měsíčním užívání hnědé skvrny vybledly a červené zrovna tak. Zasílám fotky jako důkaz, že to funguje.

415,00 
logo

Vermione Beta

Mojí dceři bylo 5 měsíců, když se jí na bříšku udělala vyrážka. Utratila jsem nemalé peníze za mastičky a krémy z lékarny, které nepomohly. Nakonec mi sestra, která se od malička léčí s atopických ekzémem, poradila Vermione. Nebyla jsem si úplně jistá, a tak jsem před objednáním daný problém probrala s asistentkou na messengeru. Dostalo se mi velmi rychle odpovědi. A hlavně neskončilo to pouze u doporučení krému, ale paní se snažila najít možnou příčinu vzniku vyrážky a vysvětlila mi, jak vše funguje. Komunikace tedy naprosto úžasná. Krém jsem měla během 2 dnů doma. Používala jsem krém Vermione BETA Jak krém pomohl?: Asi po týdnu používání krému Beta byla vyrážka pryč.

395,00 

Vermione HA35+

Prohlubující se vrásky na tváři. Dosud aplikace tři týdny, vrásky viditelně mizí, pleť se výrazně vyhladila.

645,00 
logo logo

Pro děti na ekzém – Akutní stav

Dcerce (16 měsíců) se na konci září objevila kolem úst vyrážka, které jsme se nemohli ,,našimi běžnými“ krémy zbavit. Nakonec jsem se po dlouhém váhání rozhodla objednat ALFU i BETU. Dcera užívala krémy od 5.11.2020 a hned během prvních dvou týdnů bylo vidět zlepšení. Poslední užití krému: 18.12.2020.

logo logo

Ekzémy

Tento krém je naprostý zázrak. Můj každoroční alergický ekzém zmírnil během 3 dnů, což se mi doposud s žádnou jinou mastí nepovedlo. Věřím, že za pár dní zcela vymizí (normálně trvá kolem 1,5 měsíce). Má praktický aplikátor, design lahvičky je decentní, působí na mě jako krém, který si zakoupím v lékárně. Samotný krém není nijak parfémovaný, je tak akorát hutný. Moc doporučuji.

835,00 
logo

Vermione Strong

Dcera má chronický zánět rtů. Cca od 2 let má ošklivé sušené místa kolem rtů. Praskají do krve. Často se objevují mokvající místa. Nepomohly žádné rady, masti, krémy, kortikoidy, antibiotika…pomohl až Váš krém Strong a Beta, který jsem dostala na vyzkoušení, když bylo dceři cca 6 let. Nejdříve se stav trochu zhoršil,na to jsem byla upozorněna, ale pak se vše krásně zhojilo. Téměř bez jizev. Nyní je dceři 10 let, zánět se znovu objevil. Už nehodlám nic zkoušet a rovnou objednávám Strong a Betu a pro celou rodinu Mléko XXL. Naše úžasná dermatoložka krémy nazvala vitamínovou bombou pro pokožkou a doporučila užívat dál, i já všem doporučuji.

465,00 
logo

Vermione Beta

Dcera Simonka má téměř od narození Ekzém. Její pokožka byla hrubá, suchá, rudá, šupinatá a citlivá. Nejvíce se Ekzém objevoval v záhybech. Později už i na zádech a na tvářích. Krém: Vermione BETA, Vermione MILK Jak pomohlo?: Používáme už Vermione 2 měsíce. Tento produkt dokáže zahojit za jeden týden, při používání 2krát – 3krát denně. Já budu malou Simonku potírat nadále. Výhodou je, že Vermione neobsahují žádné kortikoidy. Může se užívat dlouhodobě. Simonku nesvědí pokožka , není zarudlá a není hrubá jako byla. Děkuji za tenhle výborný výrobek. Když vidím, že je šťastné a spokojené moje děťátko, jsem tou nejšťastnější maminkou. Doporučuji!

395,00 
logo

Vermione Strong

Díky chemoterapiím mi jako vedlejší účinky slábla kůže na nohou a na dlaních. Měla jsem pocity pálení jako od ohně, pocity brnění i svědění. Kůže mi praskala do hloubky. Nemohla jsem se postavit na nohy, obvazovala jsem si je bandážemi. Nic nepomáhalo a každý krok byl pro mě utrpením. Nohy byly rudé až fialové a velmi suché. Dcera mi doporučila krémy Vermione Betu a Strong. Za dva dny jsme cítila že pálení ustupuje. Po týdnu nohy vypadají “krásně” 🙂 nejsou zapálené a suchá kůže se promastila a sloupla. Jistě budu nadále používat tyto krémy. Jsem si jistá že za další týden to bude zase o něco lepší. Cítím jak se hojí i ty praskliny. Děkuji že jste poradili mé dceři jak mi pomoci.

465,00 
logo

Vermione Strong

Moje 80 ti letá maminka je dlouhodobý lěžák. Starám se o maminku, mám jí ve své péči. Mamince se vytvořily rudé suché fleky na boku. Moje neteř mi doporučila krémy od Vermione. Zkusila jsem ji potírat postiženou kůži krémy Strong a Vermione gel. Krém: Vermione GEL, Vermione STRONG Jak pomohlo?: Mazala jsem postižená místa 1 týden 2 krát denně. Už po 2 dnech fleky světlaly. Nyní je kůže zcela zahojená. Navíc maminka nemá tak vysušenou kůži. Jsem mile překvapená. Děkuji ! Moc ráda vyzkouším i jiné druhy krémů.

465,00 
logo logo

Ekzémy XL – Strong 150 ml

Dobrý den, ráda bych se s Vámi a ostatními lidmi co potřebují radu podělila o mé zkušenosti s krémy Vermione. Má dcera Anna od narození mela jemné flíčky ekzému na rukách. Kolem 1 roku jejího života se , ale její atopický ekzém rozšířil na nohy, v ohybech pod koleny, ruce ohybech na rukách a lehce i po trupu. Její ekzém se zhoršoval při teple a pocení, žádné krémy, které nám předepsaly lékaři bohužel nepomáhali. Denně jsme ji museli kapat i Fenistil kapky aby jí to tolik nesvědilo. Pak si ekzém začala škrábat, relativně šťastné dítě často brečelo třeba i celou hodinu, jak jí to svědilo. Lékaři nám už jen doporučovali krémy s kortikoidy. Naštěstí ke mne přišla informace ohledně kosmetiky Vermione, že ji používají i na atopické ekzémy. Šly jsme hned do toho, nejen že jsou krémy bez kortikoidů, ale jsou i docela levné v porovnání s ostatními krémy určené na atop. ekzém. Též se mi líbila jejich konzistence, nechalo to ekzém dýchat, to ty krémy z lékárny jen vyrážku utemovali. Byl to velký boj a hned se to samozřejmě nezlepšilo…bylo také léto. Začali jsme krémem Beta, pak zkusili Alfu….dobrý,ale né razantně. Zmateně jsem volala na vaši info linku. Tam mi paní s ochotou a mateřským porozuměním vysvětlila jak na to. Na škrábaná místa jsme začali dávat Strong, průběžně jsme mazali Betou a před koupáním ve vodě, rybníku….(přeci jen bylo léto) mazali Milk. Po třech měsících byla malá Anna z nejhoršího venku. nyní mažeme už jen 1x denně Betou malinké flíčky, když se objeví. děkuji za pomoc mohu opravdu všem doporučit……každý krém má svůj podstatný úkol a když člověk neví tak mu na info lince skvěle poradí

logo

Vermione Strong

Po zánětu se mi vytvořila jizva na předloktí. Jizva byla vystouplá, hodně výrazná. Krém Strong jsem aplikovala cca 4 týdny. Jizva ze začátku byla velice výrazná, vystouplá, tmavá. Po necelých čtyřech týdnech každodenní aplikace ( pravidelně jsem krém na jizvu aplikovala dvakrát denně) již jizva není vystouplá; subjektivně bych řekla, že je téměř neviditelná oproti původnímu stavu. Je světlá, vybledlá, splasklá.

465,00 
logo

Vermione Beta

Krém BETA jsem aplikovala na ekzém mojí pětileté dcery. Má ekzém od svých dvou let a různě se jí stěhuje po těle. Nejčastěji je pod koleny a v loketních jamkách. Poslední dobou se v důsledku užívání antb rozšířil i na předloktí a hrudník a na nohou se jí udělala taková vřídková ložiska. Aplikace 3 x denně krásně vyhojila předloktí, není ani známka po ekzému ani po vřídkách. V případě únavy a nachlazení ekzém v podkolenních a loketních jamkách přetrvává, ale díky krému se ho daří držet pod kontrolou a nerozšiřuje se. Velmi mě překvapila rychlost, s jakou došlo k vyhojení ekzému na předloktích. Fotky ukazují vyhojení po dvou dnech. Preventivně mažu i syna (1 rok), který zatím ekzém nemá, ale dělají se mu ložiska suché kůže, které BETA vždy krásně vyhojí.

395,00 
logo

Vermione Beta

Atopický ekzém. Výsledek průběhu léčby – první fotografie 3.6. druhá 7.6 a třetí fotografie pořízena 2.7. Aplikován krém Vermione Beta.

395,00 
logo

Vermione Strong

Vermione Strong + Gel Kožní dermatitida a akné. Aplikovány krémy Vermione Strong + Gel po dobu jednoho týdne.

465,00 
logo

Vermione Beta

Atopický ekzém. Výsledek po týdnu od prvního namazání. Aplikován krém Vermione Beta a Vermione Gel

395,00 
logo

Vermione Strong

Vermione Strong + Vermione Beta Před a po 14 denní aplikaci krému Vermione Strong. Vývojová vada ruky, kdy chybí vřetenní kost na špatně vytvořené zápěstí a chybí funkční palec. Operace byla z důvodů natáhnutí a narovnání ruky.

465,00 
logo

Vermione Strong

Vermione Strong + Vermione Gel Popálenina vařící vodou. Výsledek po třech týdnech aplikace Vermione Gelu se Strongem.

465,00 
logo

Vermione Strong

Pooperační jizvy – 5 dnů po aplikaci krému Strong se rána čistí. Následné zklidnění a stažení po 10 dnech.

465,00 
logo logo

Aknozní pleť – Suchá

Už mnoho let trpím akné zejména v oblasti čela a občas na tvářích. Vyzkoušela jsem různé přípravky, ale nic mi nepomohlo. Nyní používám krém Vermione ALFA v kombinaci s Vermione GELEM. Asi po 14 dnem používání se mi pleť o hodně zlepšila. Krém je lehký, na obličeji není ani cítit. Co se týče gelu, příjemně mi voní, používám ho lokálně na akné, vždy na noc. Hned ráno vidím výrazné zlepšení.

logo

Lupenka XL – Psoriasa

Měla jsem možnost vyzkoušet jak Vermione Beta, tak i Vermione Strong. Vyzkoušela jsem už tolik různých krémů, že jsem moc nedoufala, že by se moje situace zlepšila. Trpím lupénkou a ekzémy po celém těle, tak jsem měla obavy o reakci, proto jsem krémy zkoušela na jednom místě na těle. Nemůžu vůbec uvěřit, jak se pokožka zlepšila za jeden jediný týden používání. Problém mizí přímo před očima a to každý den. Používám podle doporučení 2-3 denně a střídám je. Jednou denně mažu Vermione Beta a 2x denně Strong. Rozhodně doporučuji, opravdu pomáhají. Krém Vermione Beta voní krásně jemně a do pokožky se okamžitě vstřebá a nezanechává pokožku ulepenou.

logo

Vermione Beta

Sandra Nevěřila jsem, že to bude fungovat, ale byla jsem příjemně překvapená. Přípravek Vermione Beta opravdu funguje a navíc nádherně voní. Suprově se nanáší a balení je velmi pěkné. Svého ekzému jsem se během pár dni zbavila a zatím se mi nevrací, za co jsem moc ráda. Přikládám foto jako důkaz. Určitě všem doporučuji.

395,00 
logo

Vermione Strong

Vermione Strong je balený v praktické lahvičce s pumpičkou. Je to velmi dobrá forma pro zachování hygieny při aplikaci. Krém má bílou barvu a velmi jemnou konzistenci. Na dávkovači se netvoří zaschlý škraloup jako se to stává u jiných značek. Má příjemnou lehkou vůni. Při aplikaci stačí velmi malé množství a i když se zdá, že balení není moc velké, vydrží opravdu dlouho. Zkoušeli jsme Vermione Strong na podrážděnou a velmi silně atopickou pokožku, starší pooperační jizvu na atopické pokožce a opar. Oproti kortikoidům je kůže velmi jemná a mnohem pružnější. Krém nenechává mastný pocit a okamžitě se vstřebá. Nelze očekávat že problémy kůže okamžitě zmizí ale účinek je opravdu znatelný a dlouhotrvající.

465,00 
logo

Vermione Beta

Nejvíc mě zaujal design a okamžitý účinek. Vyhovuje mi, že je v malém balení. Krásně se nanáší pumpičkou a stačí opravdu malé množství. Používala jsem ho hodně na nohy, kde mám malá ložiska lupénky a ekzému. Největší účinek jsem ale zaznamenala na loktech, kde mám hodně suchou pokožku a začínající lupénku. Vyzkoušela ho i mamka, která má lupénku v pokročilém stádiu a byla velmi překvapená, že ji krém tak rychle pomohl. A jako bonus, nádherné voní.

395,00 
logo logo

Aknozní pleť – Normální

Vermione Gel jsem aplikovala 2-3x denně na problematická místa. Vermione Alfa na celý obličej vždy večer. Znatelné zlepšení akné se projevilo do několika dnů. K zahojení dlouho problematických míst došlo po 2 týdnech. Také začaly blednout jizvy po akné a pigmentové skvrny.

logo logo

Ekzémy

Atopický ekzém – 1 týden aplikace krémů Vermione. Ekzém se mi objevil 5 měsíců po porodu a bojuji s ním 1,5 roku. Kortikoidy mám předepsané, ale ráda bych se jim po tak dlouhé době vyhnula.

835,00 
logo logo

Bércové Vředy

Bércový vřed – 3 měsíce aplikace krémů Vermione Po dlouhodobém užívání léků mi byla diagnostikována polyneuropatie a následně se mi objevily bércové vředy.

835,00 
logo

Vermione Alfa

Objednala jsem si pleťový krém Alfa na rozšířené žilky na tvářích. Cca po 3 měsíční aplikaci se žilky opravdu stáhly a už nejsou tak patrné.

415,00 
logo

Vermione Gel

Syn si popálil nohu o výfuk na motorce. Udělal se mu puchýř, sloupla kůže. Pak jsem se dozvěděla o Vašich krémech a objednala VERMIONE GEL. Po týdnu mazání viz. foto. Moc děkuji gel je úžasný krásně hojí a nádherně voní.

295,00 
logo logo

Ekzémy

Můj vnuk má atopický ekzém na rukách, stále se to zhoršovalo. Objednala jsem od vás krém Vermione beta a Vermione strong. Po vymazání obou krémů se ekzém velmi zlepšil. Ještě je potřeba ruce stále promazávat Vermione beta, aby ruce nebyly vysušené. Ruce Adámka už nejsou popraskané a červené a tak máme velkou radost. Děkujeme moc.

835,00 

© 2024 - Vermione. All rights reserved.