UNIKÁTNÍ ČESKÉ KRÉMY S BIOAKTIVNÍMI ENZYMY
Patentovaná receptura od roku 2009

Vaše zkušenosti

Podívejte se, co lidé říkají o našich produktech

JIŘÍ, 27 let

Vermione Alfa

S výrobky Vermione jsem zjistil, že existují i jiné cesty o to pokusit se ošetřovat lupénku i částečně zlepšit její stav bez použití kortikoidu. Pravidelně jsem začal používat večer Vermione Betu a na den Vermione Alfu. Zpočátku se stav lupénky mírně zhoršil a zhruba po 10 dnech se stav zlepšoval, docházelo k odšupení a k prosvětlení ložisek. Jedinou nepříjemností bylo časté svědění, což považuji za individuální reakci organismu. Občas je dobré výrobek vysadit a například po 14 dnech, nebo měsíci nasadit znovu. Určitě doporučuji Vermione vyzkoušet.

Romana

Vermione Alfa

Aplikuji na suchá místa pokožky zejména se sklonem k rohovatění, kůže do 4 dnů zjemněna, příjemně voní, stačí nanést v tenké vrstvě a vstřebává se velmi dobře. Po nanesení se neobjevily projevy alergie, doporučila jsem druhé dceři, která má suchou pleť i manžel zkoušel na suchou kůži se sklonem k šupinatění. Zlepšeno po 4 dnech.

Aneta

Vermione Alfa

Tento krém má výraznou vůni, ale po par dnech jsem si na ni zvykla. Měla jsem ruce jak struhadlo, strašně suché a šupinkovaté. Za dva dny jsem měla ruce heboučké a mám je doteď. Tohle je fakt nejlepší krém co jsem kdy měla. Doporučila bych ho všem, protože je fakt boží.

Martina

Vermione Alfa

Krém Vermione Alfa mě mile překvapil, dobře se vsakoval do pleti a byl bez nežádoucího mastného filmu, nepáchnul ani nevoněl což oceňuji, mam velmi citliví nos. Nedráždil pokožku a dobře ji hydratoval. Pleť se výrazně po používaní zlepšila, jsme velmi spokojena.

Miloslava

Vermione Alfa

Velice příjemný krém na obličej, pleť je výborně hydratovaná a také hezky voní. Používala jsem jej 14 dní v kuse a řekla bych, že jsem omládla, alespoň to říkají kolegové, ale musím skutečně uznat, že krém je výborný a pomáhá vyživovat pleť dokonale. Skvělé je i dávkování, že se krém nekontaminuje saháním dovnitř a hygiena zaručena. Pořád je ho tam ještě dost, možná je to kouzelný kelímek:)

Marie

Vermione Alfa

Krém Vermione musím opravdu pochválit. Líbí se mi jak balení, tak jeho složení. Je příjemný na kůži a taky se dobře nanáší. Pleť je po něm příjemná na dotek a vypadá výrazně lépe. Pumpička je velice praktická k vytlačení pouze požadované množství krému.

Michaela

Vermione Alfa

Hydratuje a regeneruje suchou pleť, což já opravdu hodně potřebuji. Na pomoc s boji s vráskami je na mou pleť ještě brzy a také by se účinek projevil po daleko delším používání, ale mám z krému příjemný pocit. Na pleti je příjemný, nezanechává mastný film.

Pavla

Vermione Alfa

Blahodárný krém, který vzpružil mou unavenou pokožku obličeje. Aplikuji jej dvakrát denně, dobře se vstřebává, příjemně voní, nedělá mastné fleky, nepotím se ve tvářích díky něj. V kombinaci s gelem jsem se zbavila boláků, které mám na obličeji z neustálého nošení roušky v práci. Toto testování bylo balzámem na unavenou kůži z dlouhých šichet v práci.

Jana Rozvoralová

Vermione Strong

Pod lokty se mi udělal atopický ekzém, úlevu od svědění a zarudnutí mi přinesly až krémy Vermione. A to velice rychle, známky zlepšení jsem pozorovala již druhý den od první aplikace krémů. V počátcích jsem kombinovala krém Vermione Strong 2x denně a Vermione Beta také dvakrát denně. Nyní po 5 dnech promazávám jen krémem Beta. Pokožka mě nesvědí, vypadá na pohled zdravěji, pocit suchosti skvěle zmírňuje krém Beta. Má příjemnou konzistenci, rychle se vstřebává, příjemně voní. Zatím jsem se nesetkala s žádným srovnatelným krémem, který by na ekzém účinkoval tak rychle a spolehlivě.

Kamila

Konzistence i nanášení gelu je naprosto vyhovující, absorbce do pleti je pomalejší a osobně mi vůně příjemná nebyla. Účinky jsou ovšem vynikající, po dvou dnech nebylo po akné ani památky. Oceňuji příbalový letáček shrnující cenné informace. Zhoršení ani vysoušení pleti jsem nezaznamenala.

Marie F.

Vermione Gel jsem aplikovala 2-3x denně na problematická místa. Vermione Alfa na celý obličej vždy večer. Znatelné zlepšení akné se projevilo do několika dnů. K zahojení dlouho problematických míst došlo po 2 týdnech. Také začaly blednout jizvy po akné a pigmentové skvrny.

Jarmila

Vermione Beta

Měla jsem možnost vyzkoušet jak Vermione Beta, tak i Vermione Strong. Vyzkoušela jsem už tolik různých krémů, že jsem moc nedoufala, že by se moje situace zlepšila. Trpím lupénkou a ekzémy po celém těle, tak jsem měla obavy o reakci, proto jsem krémy zkoušela na jednom místě na těle. Nemůžu vůbec uvěřit, jak se pokožka zlepšila za jeden jediný týden používání. Problém mizí přímo před očima a to každý den. Používám podle doporučení 2-3 denně a střídám je. Jednou denně mažu Vermione Beta a 2x denně Strong. Rozhodně doporučuji, opravdu pomáhají. Krém Vermione Beta voní krásně jemně a do pokožky se okamžitě vstřebá a nezanechává pokožku ulepenou.

Jiřka

Vermione Beta

Moje zkušenosti s Vermione. Lupenku mám již 50let a poměrně v dost velkém rozsahu, proto jsem Vermione používala jen na obličej a na obě horní končetiny. Ráno jsem použila Vermione A a večer po koupeli Vermione B. Lupénka nezmizela, ale je o hodně klidnější, pleť na obličeji se mi zdá jemnější, flíčky jsou bez šupin. Přeji hodně tvůrčích nápadů.

Romana B.

Vermione Beta

Už mnoho let trpím akné zejména v oblasti čela a občas na tvářích. Vyzkoušela jsem různé přípravky, ale nic mi nepomohlo. Nyní používám krém Vermione ALFA v kombinaci s Vermione GELEM. Asi po 14 dnem používání se mi pleť o hodně zlepšila. Krém je lehký, na obličeji není ani cítit. Co se týče gelu, příjemně mi voní, používám ho lokálně  na akné, vždy na noc. Hned ráno vidím výrazné zlepšení.

Dagmar Haková

Vermione Beta

Krém BETA jsem aplikovala na ekzém mojí pětileté dcery. Má ekzém od svých dvou let a různě se jí stěhuje po těle. Nejčastěji je pod koleny a v loketních jamkách. Poslední dobou se v důsledku užívání antibiotik rozšířil i na předloktí a hrudník a na nohou se jí udělala taková vřídková ložiska. Aplikace 3 x denně krásně vyhojila předloktí, není ani známka po ekzému ani po vřídkách. V případě únavy a nachlazení ekzém v podkolenních a loketních jamkách přetrvává, ale díky krému se ho daří držet pod kontrolou a nerozšiřuje se. Velmi mě překvapila rychlost, s jakou došlo k vyhojení ekzému na předloktích. Fotky ukazují vyhojení po dvou dnech. Preventivně mažu i syna (1 rok), který zatím ekzém nemá, ale dělají se mu ložiska suché kůže, které BETA vždy krásně vyhojí.

Krémy jsme používali jsme 10 dní 3x denně, nyní udržujeme 1x denně, v případě zhoršení 2x denně.

Elvíra Radanová

Vermione Beta

Má dcera bojuje s atopickým ekzémem skoro od narození. V létě se jí ekzém skoro neobjevuje, vždy jí to začíná na podzim. Trpí hodně suchou pokožkou a mazala jsem jí kortikoidy od kožní. Kontroly má vždy po půl roce, pokaždé dostala jinou mast. Vyzkoušely jsme vše možné, ale nikdy nic nepomohlo tak jako krém Vermione.

Hned po druhém dni měla krásně hladkou kůži – ještě teď tomu nemohu věřit! Lituji, že jsem nevyfotila stav před a po, jelikož mě nenapadlo po zkušenostech s ostatními krémy, že zrovna tyhle zaberou. A jsem nadšena, tuto značku jsem neznala. Přivedla mě na ni moje kamarádka, která se o krémech dozvěděla u svého gynekologa. Ona sama měla také s ekzémem dlouhodobé trápení a i jí krém pomohl během tří dnů.

Příští týden jdeme na kontrolu do Motola na kožní a moc se těším až paní doktorce o krémech Vermione řeknu, aby je doporučovala dále a pomohla tak dalším lidem.

Velké díky a chválu celému týmu Vermione.

Veronika Dubnová

Vermione Beta

Dobrý den,
ráda bych se s Vámi a ostatními lidmi co potřebují radu podělila o mé zkušenosti s krémy Vermione.
Má dcera Anna od narození mela jemné flíčky ekzému na rukách.
Kolem 1 roku jejího života se , ale její atopický ekzém rozšířil na nohy, v ohybech pod koleny, ruce ohybech na rukách a lehce i po trupu.
Její ekzém se zhoršoval při teple a pocení, žádné krémy, které nám předepsaly lékaři bohužel nepomáhali. Denně jsme ji museli kapat i Fenistil kapky aby jí to tolik nesvědilo.
Pak si ekzém začala škrábat, relativně šťastné dítě často brečelo třeba i celou hodinu, jak jí to svědilo.
Lékaři nám už jen doporučovali krémy s kortikoidy.
Naštěstí ke mne přišla informace ohledně kosmetiky Vermione, že ji používají i na atopické ekzémy.
Šly jsme hned do toho, nejen že jsou krémy bez kortikoidů, ale jsou i docela levné v porovnání s ostatními krémy určené na atop. ekzém.
Též se mi líbila jejich konzistence, nechalo to ekzém dýchat, to ty krémy z lékárny jen vyrážku utemovali.
Byl to velký boj a hned se to samozřejmě nezlepšilo…bylo také léto.
Začali jsme krémem Beta, pak zkusili Alfu….dobrý,ale né razantně. Zmateně jsem volala na vaši info linku.
Tam mi paní s ochotou a mateřským porozuměním vysvětlila jak na to.
Na škrábaná místa jsme začali dávat Strong, průběžně jsme mazali Betou a před koupáním ve vodě, rybníku….(přeci jen bylo léto) mazali Milk.
Po třech měsících byla malá Anna z nejhoršího venku.
nyní mažeme už jen 1x denně Betou malinké flíčky, když se objeví.

děkuji za pomoc

mohu opravdu všem doporučit……každý krém má svůj podstatný úkol a když člověk neví tak mu na info lince skvěle poradí

Libka

Vermione Beta

Enzymatická kosmetika Vermione mne velice překvapila a to pozitivně. Krém Vermione Beta je v praktickém podtlakovém obalu, kde si nadávkujete jen potřebné množství krému. To se mi opravdu moc líbí. Krém se na pokožku aplikuje výborně, spotřeba je malá a příjemně voní. Měla jsem v obličeji velká zarudlá a šupinatá svědící místa, která se mi po použití krému Vermione Strong zlepšila a dále jsem pokračovala v péči s krémem Vermione Beta. Po používání se mi tyto místa zhojila, pleť už není nikde vysušená a je krásně hebká a pružná. Krém Vermione Beta mohu opravdu doporučit.

Věra

Vermione Beta

Vermione Beta je stejně jako Vermione Strong v praktickém balení s pumpičkou, která pomáhá zachovat hygienu při aplikaci. Balení je tak vhodné i pro cestování. Konzistence krému je více mléčná a příjemná. Dobře se nanáší na kůži. Je vhodný pro běžné používání ale už si neumí tolik poradit s horším poškozením kůže. Chvíli trvá než se vsákne do pokožky ale dobře ji hydratuje a neucpává póry v kůži. Osvědčil se při denním používání na přecitlivělou pokožku.

Marina

Vermione Beta

Jemný krém, který jsme využili s maminkou i bráškou. Mamka používala při potížích s ekzémem na rukou a říkala, že si myslí, že ji to opravdu pomáhá, stejně tak jak to pomohlo bráchovi s vysušenými částmi ručiček. Já používala na suché ruce a promazávání části za ušima, kde také trpím na suchá místa a nyní už se mi tam pokožka skoro neloupe.

Sandra

Vermione Beta

Nevěřila jsem že to bude fungovat ale byla jsem příjemně překvapená. Přípravek Vermione Beta opravdu funguje a navíc nádherně voní. Suprově se nanáší a balení je velmi pěkné. Svého ekzému jsem jsem se během pár dni zbavila a zatím se mi nevrací, za co jsem moc ráda. Přikládám foto jako důkaz. Určitě všem doporučuji.

Dominika

Vermione Beta

Nejvíc mě zaujal design a okamžitý účinek. Vyhovuje mi, že je v malém balení. Krásně se nanáší pumpičkou a stačí opravdu malé množství. Používala jsem ho hodně na nohy, kde mám malá ložiska lupénky a ekzému. Největší účinek jsem ale zaznamenala na loktech, kde mám hodně suchou pokožku a začínající lupénku. Vyzkoušela ho i mamka, která má lupénku v pokročilém stádiu a byla velmi překvapená, že ji krém tak rychle pomohl. A jako bonus, nádherné voní.

Dominika

Vermione Beta

Tento krém mi překvapivě nevyhovoval. Po nanesení krému mě pleť začala lehce štípat. Oproti tomu druhý krém od této značky (Vermione Strong) mi můj ekzém po pár dnech velice zlepšil. Design krému je moc povedený, působí na mě jemně, až lehce luxusně. Přesně takto si představuji krém, který zakoupím u dermatologa či v lékárně. Krém je akorát tak hutný, na pleť se nanáší lehce, já ho bohužel musela po pár vteřinách smýt. Určitě ho však vyzkouším po pylové sezóně, kdy zcela ustoupí má alergie. Věřím, že mi bude na mou sušší pleť vyhovovat.

Lenka

Vermione Beta

Moc se mi líbí design. Lahvička působí luxusně, co mi však nevyhovuje, je pumpička. Dle mého názoru vytlačí zbytečně velké množství krému, které bych měla na celý obličej i krk. Já ho však chtěla používat především na místa, kde mám ekzém. Dále po vypotřebování zůstane v lahvičce ještě krém, který již však nepůjde vytlačit. Samotný účinek je však pro mě důležitejší a na ten si nemohu stěžovat. Vždy na jaře mě trápí ekzém pod očima, který byl v současnosti navíc podpořen nošením roušky. Po pěti dnech používání krému (současně s Vermione Strong) došlo ke znatelnému zlepšení, což se normálně nestává. Vermione Beta jsem používala ráno a přes den, protože není tolik hutný. Jsem moc spokojena a určitě si koupím další balení.

Jarmila

Vermione Beta

Měla jsem možnost vyzkoušet jak Vermione Beta, tak i Vermione Strong. vyzkoušela jsem už tolik různých krémů, že jsem moc nedoufala, že by se moje situace zlepšila. Trpím lupenkou a ekzémy po celém těle, tak jsem měla obavy o reakci, proto jsem krémy zkoušela na jednom místě na těle. Nemůžu vůbec uvěřit, jak se pokožka zlepšila za jeden jediný týden používání. Problém mizí přímo před očima a to každý den. Používám podle doporučení 2-3 denně a střídám je. Jednou denně mažu Vermione Beta a 2x denně Strong. Rozhodně doporučuji, opravdu pomáhají. Krém Vermione Beta voní krásně jemně a do pokožky se okamžitě vstřebá a nezanechává pokožku ulepenou.

Klára Dvořáková

Vermione Beta

Mojí dceři bylo 5 měsíců, když se jí na bříšku udělala vyrážka. Utratila jsem nemalé peníze za mastičky a krémy z lékarny, které nepomohly.
Nakonec mi sestra, která se od malička léčí s atopických ekzémem, poradila Vermione.
Nebyla jsem si úplně jistá, a tak jsem před objednáním daný problém probrala s asistentkou na messengeru. Dostalo se mi velmi rychle odpovědi. A hlavně neskončilo to pouze u doporučení krému, ale paní se snažila najít možnou příčinu vzniku vyrážky a vysvětlila mi, jak vše funguje. Komunikace tedy naprosto úžasná. Používala jsem Krém Beta.

Jak Vám krém pomohl?: Asi po týdnu používání krému Beta byla vyrážka pryč.

Veronika Dubnová

Vermione Beta

Díky chemoterapiím mi jako vedlejší účinky slábla kůže na nohou a na dlaních. Měla jsem pocity pálení jako od ohně , pocity brnění i svědění. Kůže mi praskala do hloubky. Nemohla jsem se postavit na nohy, obvazovala jsem si je bandážemi. Nic nepomáhalo a každý krok byl pro mě utrpením. Nohy byly rudé až fialové a velmi suché. Dcera mi doporučila krémy Vermione Betu a Strong. Za dva dny jsem cítila že pálení ustupuje. Po týdnu nohy vypadají “krásně” ? nejsou zapálené a suchá kůže se promastila a sloupla. Jistě budu nadále používat tyto krémy. Jsem si jistá že za další týden to bude zase o něco lepší. Cítím jak se hojí i ty praskliny. Děkuji že jste poradili mé dceři jak mi pomoci.

Dominika

Vermione Beta

Nejvíc mě zaujal design a okamžitý účinek. Vyhovuje mi, že je v malém balení. Krásně se nanáší pumpičkou a stačí opravdu malé množství. Používala jsem ho hodně na nohy, kde mám malá ložiska lupénky a ekzému. Největší účinek jsem ale zaznamenala na loktech, kde mám hodně suchou pokožku a začínající lupénku. Vyzkoušela ho i mamka, která má lupénku v pokročilém stádiu a byla velmi překvapená, že ji krém tak rychle pomohl. A jako bonus, nádherné voní.

Věra

Vermione Beta

Vermione Beta je stejně jako Vermione Strong v praktickém balení s pumpičkou, která pomáhá zachovat hygienu při aplikaci. Balení je tak vhodné i pro cestování. Konzistence krému je více mléčná a příjemná. Dobře se nanáší na kůži. Je vhodný pro běžné používání ale už si neumí tolik poradit s horším poškozením kůže. Chvíli trvá než se vsákne do pokožky ale dobře ji hydratuje a neucpává póry v kůži. Osvědčil se při denním používání na přecitlivělou pokožku.

Libka

Vermione Beta

Enzymatická kosmetika Vermione mne velice překvapila a to pozitivně. Krém Vermione Beta je v praktickém podtlakovém obalu, kde si nadávkujete jen potřebné množství krému. To se mi opravdu moc líbí. Krém se na pokožku aplikuje výborně, spotřeba je malá a příjemně voní. Měla jsem v obličeji velká zarudlá a šupinatá svědící místa, která se mi po použití krému Vermione Strong zlepšila a dále jsem pokračovala v péči s krémem Vermione Beta. Po používání se mi tyto místa zhojila, pleť už není nikde vysušená a je krásně hebká a pružná. Krém Vermione Beta mohu opravdu doporučit.

Sandra

Vermione Beta

Nevěřila jsem, že to bude fungovat, ale byla jsem příjemně překvapená. Přípravek Vermione Beta opravdu funguje a navíc nádherně voní. Suprově se nanáší a balení je velmi pěkné. Svého ekzému jsem jsem se během pár dni zbavila a zatím se mi nevrací, za co jsem moc ráda. Přikládám foto jako důkaz. Určitě všem doporučuji.

Aneta

Má to hrozně moc příjemnou vůni a parádně se natírá na obličej. Ze začátku jsem se bála co to bude dělat, ale pak jsem si to hned oblíbila. Měla jsem roztrhnutý ret a tak jsem to natřela a za dva dny to bylo fuč. Jsem velmi spokojená. Stačí natřít jen trošku a za par dnů je to fuč.

Romana

Vůně příjemná, do 4 dnů zlepšení projevů akné, zlepšení hojení oparu rtů, konzistence gelu nelepí, Vstřebává se velmi dobře, aplikuji na mastnou pleť, obličej je bez alergických projevů. Jsme velmi spokojená. Doporučila jsem i dceři na aknózní pleť a na opakující se opary rtů.

Kamila

Konzistence i nanášení gelu je naprosto vyhovující, absorbce do pleti je pomalejší a osobně mi vůně příjemná nebyla. Účinky jsou ovšem vynikající, po dvou dnech nebylo po akné ani památky. Oceňuji příbalový letáček shrnující cenné informace. Zhoršení ani vysoušení pleti jsem nezaznamenala.

Aneta

Má to hrozně míč příjemnou vůni a parádně se natírá na obličej. Ze začátku jsem se bála co to bude dělat, ale pak jsem si to hned oblíbila. Měla jsem roztrhnutý ret a tak jsem to natřela a za dva dny to bylo fuč. Jsem velmi spokojená. Stačí natřít jen trošku a za par dnů je to fuč.

Miloslava

Vermione gel je velice příjemné konzistence, výborně vysušuje, tak jsem si s ním mazala opar a taky lehce pod roušku, ve které jsem jako zdravotník každý den a zkoušela jsem to i na vysoušení atopického ekzému, který byl ale zrovna ve stádiu suchosti, takže to nebylo ono, ale na mokvající ekzém, případně akné je vynikající.

Alena

Vermione Gel jsem použila na akné u 15 letého syna a velmi to pomohlo. Akné se velmi zmírnilo. Uvidíme při delší aplikaci, jak se bude dařit. Take jsem gel použila na opar. Byl v počátečním stavu a zachytila jsem to v čas, už mě dále netrápil. Konzistence gelu je hustá, což je výborné kvůli udržení na aplikovaném miste. Vůně je moc příjemná a nevtíravá. Gel mohu jen doporučit.

Marcela Svatáková

Vermione Strong

Po zánětu se mi vytvořila jizva na předloktí. Jizva byla vystouplá, hodně výrazná.
Krém Strong jsem aplikovala cca 4 týdny.
Jizva ze začátku byla velice výrazná, vystouplá, tmavá. Po necelých čtyřech týdnech každodenní aplikace ( pravidelně jsem krém na jizvu aplikovala dvakrát denně) již jizva není vystouplá; subjektivně bych řekla, že je téměř neviditelná oproti původnímu stavu. Je světlá, vybledlá, splasklá.
Marcela S.

Jarmilka

Vermione Strong

Měla jsem možnost vyzkoušet jak Vermione Beta, tak i Vermione Strong. vyzkoušela jsem už tolik různých krémů, že jsem moc nedoufala, že by se moje situace zlepšila. Trpím lupénkou a ekzémy po celém těle, tak jsem měla obavy o reakci, proto jsem krémy zkoušela na jednom místě na těle. Pokožka se výrazně zlepšila za jeden jediný týden používání. Problém mizí přímo před očima a to každý den. Jednou denně mažu Vermione Beta a 2x denně Strong. Rozhodně doporučuji, opravdu pomáhají. Krém Vermione Strong se do pokožky okamžitě vstřebá a nezanechává pokožku ulepenou.Praktické balení s pumpičkou slibuje spotřebování celého obsahu a skvěle padne do ruky.

Dominika

Vermione Strong

Tento krém je naprostý zázrak. Můj každoroční alergický ekzém zmírnil během 3 dnů, což se mi doposud s žádnou jinou mastí nepovedlo. Věřím, že za pár dní zcela vymizí (normálně trvá kolem 1,5 měsíce). Má praktický aplikátor, design lahvičky je decentní, působí na mě jako krém, který si zakoupím v lékárně. Samotný krém není nijak parfémovaný, je tak akorát hutný. Moc doporučuji.

Domča

Vermione Strong

Nejvíc mě zaujal design a rychlý účinek. Vyhovuje mi, že je v malém balení. Krásně se nanáší pumpičkou a stačí opravdu malé množství. Je super že nezanechává mastný film a krásně se vstřebá. Tento krém jsem používala na jizvu po apendixu. Během pár dní mi jizva krásně zbledla. Přítel vyzkoušel na hemeroidy, a byl překvapený, jak rychle krém zabral. Ložiska ho přestala svědit, a zmizela.

Věra

Vermione Strong

Vermione Strong je balený v praktické lahvičce s pumpičkou. Je to velmi dobrá forma pro zachování hygieny při aplikaci. Krém má bílou barvu a velmi jemnou konzistenci. Na dávkovači se netvoří zaschlý škraloup jako se to stává u jiných značek. Má příjemnou lehkou vůni. Při aplikaci stačí velmi malé množství a i když se zdá, že balení není moc velké, vydrží opravdu dlouho. Zkoušeli jsme Vermione Strong na podrážděnou a velmi silně atopickou pokožku, starší pooperační jizvu na atopické pokožce a opar. Oproti kortikoidům je kůže velmi jemná a mnohem pružnější. Krém nenechává mastný pocit a okamžitě se vstřebá. Nelze očekávat že problémy kůže okamžitě zmizí ale účinek je opravdu znatelný a dlouhotrvající.

Marina

Vermione Strong

Vskutku univerzální krém, který mi dost pomohl na jizvy a červené žilky na obličeji. Mazala jsem si postižené čísti obličeje a jizvy dvakrát denně a už po 2 týdnech se žilky trochu schovali a jizvy už nejsou tak výrazné a vystouplé. Design mastičky je tak ideální, není velký ani malý a vypadá dobře. Krém je sice hutnější, ale není s rozetíráním žádný problém.

Dominika

Vermione Strong

Nejvíc mě zaujal design a rychlý účinek. Vyhovuje mi, že je v malém balení. Krásně se nanáší pumpičkou a stačí opravdu malé množství. Je super, že nezanechává mastný film a krásně se vstřebá. Tento krém jsem používala na jizvu po apendixu. Během pár dní mi jizva krásně zbledla. Přítel vyzkoušel na hemeroidy, a byl překvapený, jak rychle krém zabral. Ložiska ho přestala svědit, a zmizela.

Libka

Vermione Strong

Enzymatická kosmetika Vermione mne velice překvapila a to pozitivně. Krém Vermione Strong je v praktickém podtlakovém obalu, kde si nadávkujete jen potřebné množství krému. To se mi opravdu moc líbí. Krém se na pokožku aplikuje výborně, spotřeba je malá a příjemně voní. Měla jsem v obličeji velká zarudlá a šupinatá svědící místa, která se mi po použití krému rychle zlepšila. Tak rychlý účinek jsem nečekala a příjemně mě překvapil. Dále jsem pokračovala v péči s krémem Vermione Beta. Po používání se mi tyto místa zhojila, pleť už není nikde vysušená a je krásně hebká a pružná. Krém Vermione Strong mohu opravdu doporučit.

Marina

Vermione Strong

Vskutku univerzální krém, který mi dost pomohl na jizvy a červené žilky na obličeji. Mazala jsem si postižené čísti obličeje a jizvy dvakrát denně a už po 2 týdnech se žilky trochu schovali a jizvy už nejsou tak výrazné a vystouplé. Design mastičky je tak ideální, není velký ani malý a vypadá dobře. Krém je sice hutnější, ale není s roztíráním žádný problém.

Elvíra Radanová

Vermione Beta

Má dcera bojuje s atopickým ekzémem skoro od narození. V létě se jí ekzém skoro neobjevuje, vždy jí to začíná na podzim. Trpí hodně suchou pokožkou a mazala jsem jí kortikoidy od kožní. Kontroly má vždy po půl roce, pokaždé dostala jinou mast. Vyzkoušely jsme vše možné, ale nikdy nic nepomohlo tak jako krém Vermione.

Martina

Vermione Beta

Jemný krém, který jsme využili s maminkou i bráškou. Mamka používala při potížích s ekzémem na rukou a říkala, že si myslí, že ji to opravdu pomáhá, stejně tak jak to pomohlo bráchovi s vysušenými částmi ručiček. Já používala na suché ruce a promazávání části za ušima, kde také trpím na suchá místa a nyní už se mi tam pokožka skoro neloupe.

Věra

Vermione Strong

Vermione Strong je balený v praktické lahvičce s pumpičkou. Je to velmi dobrá forma pro zachování hygieny při aplikaci. Krém má bílou barvu a velmi jemnou konzistenci. Na dávkovači se netvoří zaschlý škraloup jako se to stává u jiných značek. Má příjemnou lehkou vůni. Při aplikaci stačí velmi malé množství a i když se zdá, že balení není moc velké, vydrží opravdu dlouho. Zkoušeli jsme Vermione Strong na podrážděnou a velmi silně atopickou pokožku, starší pooperační jizvu na atopické pokožce a opar. Oproti kortikoidům je kůže velmi jemná a mnohem pružnější. Krém nenechává mastný pocit a okamžitě se vstřebá. Nelze očekávat že problémy kůže okamžitě zmizí ale účinek je opravdu znatelný a dlouhotrvající.

Alena

Vermione Alfa

Vermione Alfa je úžasný a všestranný krém! Používám ho na velmi suchou pleť a mám díky krému pěkně hydratovanou, jemnou a prozářenou. Bohužel opakovaně trpím na plísně mezi prsty na nohách a po namazání krémem se mi plíseň zklidnila – přestalo to svědět, což je velká úleva. Zároveň se mi pokožka na celé ploše chodidel vyhladila a já tak už nemám nepříjemně rozpraskanou kůži,  která o vše zadrhává.

Kamila

Vermione Alfa

Konzistence i nanášení krému je vyhovující, bohužel se po nějaké době začne krém žmolkovat bez ohledu na použité množství, proto jsem ho musela nanášet několikrát během dne bez pocitu absorbce. Vůně mi příjemná nebyla. Dávkovač ve formě pumpičky je velmi praktický.

Vladimíra

Vermione Alfa

Od doby, co jsem poprvé vyzkoušela Váš přípravek Vermione Alfa uplynul již měsíc a já Vám mohu sdělit své poznatky, jak jsem slíbila. Opravdu jsem mile překvapená působením a účinky přípravku. Již po prvním nanesení jsem cítila, že kůže na obličeji mi není již “ malá “ a okamžitě zmizelo nepříjemné pnutí. Pleť byla jakoby zavodněná a vláčná. Přípravek nezanechává pocit mastnoty, jako většina jiných krémů. Po několika dnech mi zmizely i červené suché flíčky a drobné vrásky okolo očí. Včera mě má kadeřnice pochválila, jakou mám pěknou jemnou pleť. Tak doporučuji Vaší kosmetiku i svým přátelům. Myslím si, že Vaše kosmetika je jedna z mála, která opravdu funguje a splňuje, to co píšete na Vašich stránkách. 100% spokojenost a přípravek opravdu mohu jen a jen doporučit. Na závěr bych Vám chtěla moc poděkovat za to, že jsem mohla vyzkoušet tuto báječnou kosmetiku.

Miroslav

Vermione Alfa

Dobrý den, s výrobky Vermione jsem spokojený. Po aplikaci je kůže klidná a vláčná.

Achille

Vermione Beta

Ptal jsem se, co lze použít na lupénku ve zvukovodech.

Dostal jsem od poradny tip na krém VERMIONE beta, který jsem začal před čtyřmi dny prvně aplikovat. Mokvavé praskliny se už několik hodin po aplikaci zklidnily a bolest i svědění ustoupily. Pociťuji výrazné zlepšení. Současně jsem krém aplikoval i na rudé skvrny kolem nosu a v obočí, ve vousech i vlasech. Nebudu zveličovat účinek, ale po oholení se původně výrazné červené skvrny na pokožce zklidnily. Nechci tvrdit, že zcela zmizely, ale jsou hodně potlačeny na barvu normální pleti. Jen je škoda, že nejde napsat na předpis. Tímto chci současně poděkovat a všem, kteří mi umožnili vyzkoušet krém VERMIONE.

Miloslava B.

Vermione Alfa

Mám velmi suchou dehydratovanou pleť v obličeji se sklonem k vráskám a atopii, a hydratační, regenerační a ochranný krém s bioaktivními enzymy mi dělal velice dobře. Regenerační a ochranný krém s bioaktivními enzymy mi dělal velice dobře. používám ho ráno a večer a mám pocit, že je má pleť příjemně hydratovaná a zároveň i příjemně vypnutá, vypadám nějak odpočatě i přesto, že jako každý správný zdravotník jsem v práci každý den:) Složení musí být velice výživné, vždycky když se natřu, tak kolem chodí kocour a snaží se mi olíznout aspoň ruku, když už mi nemůže olízat tvář:) používám ho již 14 dní a výsledek je určitě vidět. Používala jsem i Vermione Gel na nohy a ekzém a taky výborný.

Aneta

Vermione Alfa

Tento krém má výraznou vůni, ale po pár dnech jsem si na ni zvykla. Měla jsem ruce jak struhadlo, strašně suché a šupinkovaté. Za dva dny jsem měla ruce heboučké a mám je doteď. Tohle je fakt nejlepší krém co jsem kdy měla. Doporučila bych ho všem, protože je fakt boží.

Dominika

Vermione Beta

Tento krém mi překvapivě nevyhovoval. Po nanesení krému mě pleť začala lehce štípat. Oproti tomu druhý krém od této značky (Vermione Strong) mi můj ekzém po pár dnech velice zlepšil. Design krému je moc povedený, působí na mě jemně, až lehce luxusně. Přesně takto si představuji krém, který zakoupím u dermatologa či v lékárně. Krém je akorát tak hutný, na pleť se nanáší lehce, já ho bohužel musela po pár vteřinách smýt. Určitě ho však vyzkouším po pylové sezóně, kdy zcela ustoupí má alergie. Věřím, že mi bude na mou sušší pleť vyhovovat.

Jarmila

Vermione Strong

Měla jsem možnost vyzkoušet jak Vermione Beta, tak i Vermione Strong. vyzkoušela jsem už tolik různých krémů, že jsem moc nedoufala, že by se moje situace zlepšila. Trpím lupénkou a ekzémy po celém těle, tak jsem měla obavy o reakci, proto jsem krémy zkoušela na jednom místě na těle. Pokožka se výrazně zlepšila za jeden jediný týden používání. Problém mizí přímo před očima a to každý den. Jednou denně mažu Vermione Beta a 2x denně Strong. Rozhodně doporučuji, opravdu pomáhají. Krém Vermione Strong se do pokožky okamžitě vstřebá a nezanechává pokožku ulepenou.Praktické balení s pumpičkou slibuje spotřebování celého obsahu a skvěle padne do ruky.

MICHAL VAŠÍN

Vermione Beta

S Vermione jsem velice spokojen. Deset let trpím lupénkou a mohou říci, že opravdu pomáhá. Aplikuji zhruba čtrnáct dní a to buď krém Vermione Alfa v kombinaci s Vermione Beta. Zhruba po dvou dnech jsem byl zbaven nepříjemného svědění a krátce na to jsem zaznamenal zřetelný pokrok i vizuálně. Nyní po čtrnácti dnech ložiska postupně světlají a pevně věřím, že mě zanedlouho zbaví psoriázy úplně. Po čase Vás budu samozřejmě informovat, zda-li jsem byl skutečně definitivně vysvobozen z této nepříjemné kožní nemoci. Děkuji Vám všem, jež se podílíte na tomto produktu a přeji Vám hodně zdraví a pohody.

Alena Závěrková

Vermione Beta

Jsem moc spokojená s krémem Beta . Je příjemný, hezky voní a mám na pleti znatelné výsledky.Pleť mám sjednocenou, čistou a hebkou. Dále používám krém Strong na jizvy a lupénku, vždy je vidět zlepšení a proces léčby. Jsem maximálně spokojená a děkuji týmu Vermione.

Dominika

Vermione Strong

Tento krém je naprostý zázrak. Můj každoroční alergický ekzém zmírnil během 3 dnů, což se mi doposud s žádnou jinou mastí nepovedlo. Věřím, že za pár dní zcela vymizí (normálně trvá kolem 1,5 měsíce). Má praktický aplikátor, design lahvičky je decentní, působí na mě jako krém, který si zakoupím v lékárně. Samotný krém není nijak parfémovaný, je tak akorát hutný. Moc doporučuji.

Romana

Vermione Alfa

Aplikuji na suchá místa pokožky zejména se sklonem k rohovatěn. Kůže do 4 dnů zjemněna, příjemně voní, stačí nanést v tenké vrstvě a vstřebává se velmi dobře, po nanesení se neobjevily projevy alergie, doporučila jsem druhé dceři, která má suchou pleť. I manžel zkoušel na suchou kůži DK se sklonem k šupinatění. Zlepšeno po 4 dnech.

Mirka Zagozdová

Vermione Beta

Dobrý den, Vaše krémy jsou to nejlepší co jsem dosud poznala. Kamarádka má v Šumperku obchůdek, kde je nabízí. Mám Alfu a Betu. Je mi 39 let a mládnu si před očima

Lenka

Vermione Strong

Moc se mi líbí design. Lahvička působí luxusně, co mi však nevyhovuje, je pumpička. Dle mého názoru vytlačí zbytečně velké množství krému, které bych měla na celý obličej i krk. Já ho však chtěla používat především na místa, kde mám ekzém. Dále po vypotřebování zůstane v lahvičce ještě krém, který již však nepůjde vytlačit. Samotný účinek je však pro mě důležitější a na ten si nemohu stěžovat. Vždy na jaře mě trápí ekzém pod očima, který byl v současnosti navíc podpořen nošením roušky. Po pěti dnech používání krému došlo ke znatelnému zlepšení, což se normálně nestává. Vermione Strong jsem používala na noc, protože je hutnější. Jsem moc spokojena a určitě si koupím další balení.

Renata, 34

Vermione Strong

Jsem po plastickém zákroku. Nechala jsem si zvětšit ňadra a pan doktor mi doporučil krém Vermione STRONG na zahojení jizev. Jsem moc spokojená. Ve Vermione poradně mi poradili, abych v kombinaci s tímto krémem, také aplikovala krém BETA. Nejdříve jsem nechápala, proč? Myslela jsem si, že stačí pouze STRONG. Poté mi paní vysvětlila, že ve STRONGU je velké množství účinné látky a krém mohu aplikovat 2xdenně po dobu jednoho měsíce. A k tomu aplikovat na noc Betu, protože krém má mastnější základ a jelikož obsahuje méně účinné látky je vhodný pro regeneraci pokožky. Jsem moc spokojená – jizvy se mi krásně zatáhly a je vidět, že krémy opravdu fungují.

DENISA, 26 let

Již dlouho trpím na opary a málo kdy se mi podaří opar podchytit včas, tak abych mohla použít například Zovirax, který pomáhá pouze v počátečním stádiu. Vyzkoušela jsem Vermione GEL a jsem moc spokojená. Okamžitě mě opar přestal svědět a mohu gel použít v jakémkoliv stádiu. Mazala jsem si ho 2x denně a hned první den jsem byla moc spokojená.

Petra Pašková

Vermione Strong

Dcera má chronický zánět rtů. Cca od 2 let má ošklivé sušené místa kolem rtů. Praskají do krve. Často se objevují mokvající místa. Nepomohly žádné rady, masti, krémy, kortikoidy, antibiotika…pomohl až Váš krém Strong a Beta, který jsem dostala na vyzkoušení, když bylo dceři cca 6 let. Nejdříve se stav trochu zhoršil,na to jsem byla upozorněna, ale pak se vše krásně zhojilo. Téměř bez jizev. Nyní je dceři 10 let, zánět se znovu objevil. Už nehodlám nic zkoušet a rovnou objednávám Strong a Betu a pro celou rodinu Mléko XXL. Naše úžasná dermatoložka krémy nazvala vitamínovou bombou pro pokožkou a doporučila užívat dál, i já všem doporučuji.

Romana

Vůně příjemná, do 4 dnů zlepšení akné projevů, zlepšení hojení oparu rtů, konzistence gelu nelepí, vstřebává se velmi dobře, aplikuji na mastnou pleť, obličeje bez alergických projevů. Jsme velmi spokojená. Doporučila jsem i dceři na aknózní pleť a na opakující se opary rtů.

Ivana

Vermione Alfa

Vzhledem k tomu, že od 15 let trpím lupénkou v rozsahu celého povrchu těla, zvláště na podzim, sháníme, co se dá nového v léčbě splašit, krom klasických kortikoidních preparátů. Musím říci, že souhlasím s uveřejněním svých pocitů po aplikaci Vašeho přípravku. Objednali jsme na zkoušku Vermio Alfa, Beta a silnější verzi Vermione Strong i na bércové vředy. Vzhledem k tomu, že výsev je na celém těle, je škoda, že balení jsou v tak malém množství a během pár týdnů bohužel byly spotřebovány. Moje zkušenosti jsou velmi pozitivní, výsev vybledl a aspoň tolik netrápil, co se týká šupin a svědění. Byla jsem moc spokojená. Aplikovala jsem nejprve nejsilnější verzi Vašeho výrobku a pak ty slabší s menším obsahem výtažku. Musím ale upozornit, že psoriáza je věc především psychická a jakékoli stresy nebo virózy způsobí okamžitou odezvu organizmu a toto jsou jen kosmetické přípravky, které tuto nemoc činí aspoň trochu snesitelnou, z mého hlediska. Na každého psoriatika také účinkuje něco jiného.

Lenka

Vermione Beta

Moc se mi líbí design. Lahvička působí luxusně, co mi však nevyhovuje, je pumpička. Dle mého názoru vytlačí zbytečně velké množství krému, které bych měla na celý obličej i krk. Já ho však chtěla používat především na místa, kde mám ekzém. Dále po vypotřebování zůstane v lahvičce ještě krém, který již však nepůjde vytlačit. Samotný účinek je však pro mě důležitější a na ten si nemohu stěžovat. Vždy na jaře mě trápí ekzém pod očima, který byl v současnosti navíc podpořen nošením roušky. Po pěti dnech používání krému (současně s Vermione Strong) došlo ke znatelnému zlepšení, což se normálně nestává. Vermione Beta jsem používala ráno a přes den, protože není tolik hutný. Jsem moc spokojena a určitě si koupím další balení.

Kateřina Stehlíková

Vermione Beta

Dcera Simonka má téměř od narození Ekzém. Její pokožka byla hrubá, suchá, rudá, šupinatá a citlivá. Nejvíce se Ekzém objevoval v záhybech. Později už i na zádech a na tvářích. Aplikujeme krém Vermione BETA a Vermione MILK. Používáme už Vermione 2 měsíce.Tento produkt dokáže zahojit za jeden týden, při používání 2krát – 3krát denně. Já budu malou Simonku potírat nadále. Výhodou je, že Vermione neobsahují žádné kortikoidy. Může se užívat dlouhodobě 🙂 Simonku nesvědí pokožka , není zarudlá a není hrubá jako byla.

Děkuji za tenhle výborný výrobek.

Když vidím, že je šťastné a spokojené moje děťátko, jsem tou nejšťastnější maminkou. ♥️ Doporučuji !

© 2024 - Vermione. All rights reserved.