v-beta-logo

Moje zkušenosti s Vermione. Lupenku mám již 50let a poměrně v dost velkém rozsahu, proto jsem Vermione používala jen na obličej a na obě horní končetiny. Ráno jsem použila Vermione A a večer po koupeli Vermione B. Lupénka nezmizela, ale je o hodně klidnější, pleť na obličeji se mi zdá jemnější, flíčky jsou bez šupin. Přeji hodně tvůrčích nápadů.

Jiřka

v-beta-logo

Už mnoho let trpím akné zejména v oblasti čela a občas na tvářích. Vyzkoušela jsem různé přípravky, ale nic mi nepomohlo. Nyní používám krém Vermione ALFA v kombinaci s Vermione GELEM. Asi po 14 dnem používání se mi pleť o hodně zlepšila. Krém je lehký, na obličeji není ani cítit. Co se týče gelu, příjemně mi voní, používám ho lokálně  na akné, vždy na noc. Hned ráno vidím výrazné zlepšení.

Romana B.

v-beta-logoKrém BETA jsem aplikovala na ekzém mojí pětileté dcery. Má ekzém od svých dvou let a různě se jí stěhuje po těle. Nejčastěji je pod koleny a v loketních jamkách. Poslední dobou se v důsledku užívání antibiotik rozšířil i na předloktí a hrudník a na nohou se jí udělala taková vřídková ložiska. Aplikace 3 x denně krásně vyhojila předloktí, není ani známka po ekzému ani po vřídkách. V případě únavy a nachlazení ekzém v podkolenních a loketních jamkách přetrvává, ale díky krému se ho daří držet pod kontrolou a nerozšiřuje se. Velmi mě překvapila rychlost, s jakou došlo k vyhojení ekzému na předloktích. Fotky ukazují vyhojení po dvou dnech. Preventivně mažu i syna (1 rok), který zatím ekzém nemá, ale dělají se mu ložiska suché kůže, které BETA vždy krásně vyhojí.

Krémy jsme používali jsme 10 dní 3x denně, nyní udržujeme 1x denně, v případě zhoršení 2x denně.

Elvíra Radanová

Dagmar Haková

v-beta-logoMá dcera bojuje s atopickým ekzémem skoro od narození. V létě se jí ekzém skoro neobjevuje, vždy jí to začíná na podzim. Trpí hodně suchou pokožkou a mazala jsem jí kortikoidy od kožní. Kontroly má vždy po půl roce, pokaždé dostala jinou mast. Vyzkoušely jsme vše možné, ale nikdy nic nepomohlo tak jako krém Vermione.

Hned po druhém dni měla krásně hladkou kůži – ještě teď tomu nemohu věřit! Lituji, že jsem nevyfotila stav před a po, jelikož mě nenapadlo po zkušenostech s ostatními krémy, že zrovna tyhle zaberou. A jsem nadšena, tuto značku jsem neznala. Přivedla mě na ni moje kamarádka, která se o krémech dozvěděla u svého gynekologa. Ona sama měla také s ekzémem dlouhodobé trápení a i jí krém pomohl během tří dnů.

Příští týden jdeme na kontrolu do Motola na kožní a moc se těším až paní doktorce o krémech Vermione řeknu, aby je doporučovala dále a pomohla tak dalším lidem.

Velké díky a chválu celému týmu Vermione.

Elvíra Radanová

Elvíra Radanová

v-alfa-logo

S výrobky Vermione jsem zjistil, že existují i jiné cesty o to pokusit se ošetřovat lupénku i částečně zlepšit její stav bez použití kortikoidu. Pravidelně jsem začal používat večer Vermione Betu a na den Vermione Alfu. Zpočátku se stav lupénky mírně zhoršil a zhruba po 10 dnech se stav zlepšoval, docházelo k odšupení a k prosvětlení ložisek. Jedinou nepříjemností bylo časté svědění, což považuji za individuální reakci organismu. Občas je dobré výrobek vysadit a například po 14 dnech, nebo měsíci nasadit znovu. Určitě doporučuji Vermione vyzkoušet.

JIŘÍ, 27 let

v-beta-logo

Jsem moc spokojená s krémem Beta . Je příjemný, hezky voní a mám na pleti znatelné výsledky.Pleť mám sjednocenou, čistou a hebkou. Dále používám krém Strong na jizvy a lupénku, vždy je vidět zlepšení a proces léčby. Jsem maximálně spokojená a děkuji týmu Vermione.

Alena Závěrková

v-beta-logo

Dobrý den,
ráda bych se s Vámi a ostatními lidmi co potřebují radu podělila o mé zkušenosti s krémy Vermione.
Má dcera Anna od narození mela jemné flíčky ekzému na rukách.
Kolem 1 roku jejího života se , ale její atopický ekzém rozšířil na nohy, v ohybech pod koleny, ruce ohybech na rukách a lehce i po trupu.
Její ekzém se zhoršoval při teple a pocení, žádné krémy, které nám předepsaly lékaři bohužel nepomáhali. Denně jsme ji museli kapat i Fenistil kapky aby jí to tolik nesvědilo.
Pak si ekzém začala škrábat, relativně šťastné dítě často brečelo třeba i celou hodinu, jak jí to svědilo.
Lékaři nám už jen doporučovali krémy s kortikoidy.
Naštěstí ke mne přišla informace ohledně kosmetiky Vermione, že ji používají i na atopické ekzémy.
Šly jsme hned do toho, nejen že jsou krémy bez kortikoidů, ale jsou i docela levné v porovnání s ostatními krémy určené na atop. ekzém.
Též se mi líbila jejich konzistence, nechalo to ekzém dýchat, to ty krémy z lékárny jen vyrážku utemovali.
Byl to velký boj a hned se to samozřejmě nezlepšilo…bylo také léto.
Začali jsme krémem Beta, pak zkusili Alfu….dobrý,ale né razantně. Zmateně jsem volala na vaši info linku.
Tam mi paní s ochotou a mateřským porozuměním vysvětlila jak na to.
Na škrábaná místa jsme začali dávat Strong, průběžně jsme mazali Betou a před koupáním ve vodě, rybníku….(přeci jen bylo léto) mazali Milk.
Po třech měsících byla malá Anna z nejhoršího venku.
nyní mažeme už jen 1x denně Betou malinké flíčky, když se objeví.

děkuji za pomoc

mohu opravdu všem doporučit……každý krém má svůj podstatný úkol a když člověk neví tak mu na info lince skvěle poradí

Veronika Dubnová

v-beta-logo

Dcera Simonka má téměř od narození Ekzém.

Její pokožka byla hrubá, suchá, rudá, šupinatá a citlivá. Nejvíce se Ekzém objevoval v záhybech. Později už i na zádech a na tvářích.

Aplikujeme krém Vermione BETA a Vermione MILK

Jak krémy pomohly?: Používáme už Vermione 2 měsíce.

Tento produkt dokáže zahojit za jeden týden, při používání 2krát – 3krát denně.

Já budu malou Simonku potírat nadále. Výhodou je, že Vermione neobsahují žádné kortikoidy. Může se užívat dlouhodobě 🙂 Simonku nesvědí pokožka , není zarudlá a není hrubá jako byla.

Děkuji za tenhle výborný výrobek.

Když vidím, že je šťastné a spokojené moje děťátko, jsem tou nejšťastnější maminkou. ♥️ Doporučuji !

Kateřina Stehlíková

v-beta-logoS Vermione jsem velice spokojen. Deset let trpím lupénkou a mohou říci, že opravdu pomáhá. Aplikuji zhruba čtrnáct dní a to buď krém Vermione Alfa v kombinaci s Vermione Beta. Zhruba po dvou dnech jsem byl zbaven nepříjemného svědění a krátce na to jsem zaznamenal zřetelný pokrok i vizuálně. Nyní po čtrnácti dnech ložiska postupně světlají a pevně věřím, že mě zanedlouho zbaví psoriázy úplně. Po čase Vás budu samozřejmě informovat, zda-li jsem byl skutečně definitivně vysvobozen z této nepříjemné kožní nemoci. Děkuji Vám všem, jež se podílíte na tomto produktu a přeji Vám hodně zdraví a pohody.

MICHAL VAŠÍN

v-alfa-logo

Vzhledem k tomu, že od 15 let trpím lupénkou v rozsahu celého povrchu těla, zvláště na podzim, sháníme, co se dá nového v léčbě splašit, krom klasických kortikoidních preparátů. Musím říci, že souhlasím s uveřejněním svých pocitů po aplikaci Vašeho přípravku. Objednali jsme na zkoušku Vermio Alfa, Beta a silnější verzi Vermione Strong i na bércové vředy. Vzhledem k tomu, že výsev je na celém těle, je škoda, že balení jsou v tak malém množství a během pár týdnů bohužel byly spotřebovány. Moje zkušenosti jsou velmi pozitivní, výsev vybledl a aspoň tolik netrápil, co se týká šupin a svědění. Byla jsem moc spokojená. Aplikovala jsem nejprve nejsilnější verzi Vašeho výrobku a pak ty slabší s menším obsahem výtažku. Musím ale upozornit, že psoriáza je věc především psychická a jakékoli stresy nebo virózy způsobí okamžitou odezvu organizmu a toto jsou jen kosmetické přípravky, které tuto nemoc činí aspoň trochu snesitelnou, z mého hlediska. Na každého psoriatika také účinkuje něco jiného.

Ivana

v-strong-logo

Jsem po plastickém zákroku. Nechala jsem si zvětšit ňadra a pan doktor mi doporučil krém Vermione STRONG na zahojení jizev. Jsem moc spokojená. Ve Vermione poradně mi poradili, abych v kombinaci s tímto krémem, také aplikovala krém BETA. Nejdříve jsem nechápala, proč? Myslela jsem si, že stačí pouze STRONG. Poté mi paní vysvětlila, že ve STRONGU je velké množství účinné látky a krém mohu aplikovat 2xdenně po dobu jednoho měsíce. A k tomu aplikovat na noc Betu, protože krém má mastnější základ a jelikož obsahuje méně účinné látky je vhodný pro regeneraci pokožky. Jsem moc spokojená – jizvy se mi krásně zatáhly a je vidět, že krémy opravdu fungují.

Renata, 34

v-beta-logo

Ptal jsem se, co lze použít na lupénku ve zvukovodech.

Dostal jsem od poradny tip na krém VERMIONE beta, který jsem začal před čtyřmi dny prvně aplikovat. Mokvavé praskliny se už několik hodin po aplikaci zklidnily a bolest i svědění ustoupily. Pociťuji výrazné zlepšení. Současně jsem krém aplikoval i na rudé skvrny kolem nosu a v obočí, ve vousech i vlasech. Nebudu zveličovat účinek, ale po oholení se původně výrazné červené skvrny na pokožce zklidnily. Nechci tvrdit, že zcela zmizely, ale jsou hodně potlačeny na barvu normální pleti. Jen je škoda, že nejde napsat na předpis. Tímto chci současně poděkovat a všem, kteří mi umožnili vyzkoušet krém VERMIONE.

Achille

v-strong-logo

Po zánětu se mi vytvořila jizva na předloktí. Jizva byla vystouplá, hodně výrazná.
Krém Strong jsem aplikovala cca 4 týdny.
Jizva ze začátku byla velice výrazná, vystouplá, tmavá. Po necelých čtyřech týdnech každodenní aplikace ( pravidelně jsem krém na jizvu aplikovala dvakrát denně) již jizva není vystouplá; subjektivně bych řekla, že je téměř neviditelná oproti původnímu stavu. Je světlá, vybledlá, splasklá.
Marcela S.

Marcela Svatáková

v-strong-logo

Dcera má chronický zánět rtů. Cca od 2 let má ošklivé sušené místa kolem rtů. Praskají do krve. Často se objevují mokvající místa. Nepomohly žádné rady, masti, krémy, kortikoidy, antibiotika…pomohl až Váš krém Strong a Beta, který jsem dostala na vyzkoušení, když bylo dceři cca 6 let. Nejdříve se stav trochu zhoršil,na to jsem byla upozorněna, ale pak se vše krásně zhojilo. Téměř bez jizev. Nyní je dceři 10 let, zánět se znovu objevil. Už nehodlám nic zkoušet a rovnou objednávám Strong a Betu a pro celou rodinu Mléko XXL. Naše úžasná dermatoložka krémy nazvala vitamínovou bombou pro pokožkou a doporučila užívat dál, i já všem doporučuji.

Petra P.

Petra Pašková

v-gel-logo

Již dlouho trpím na opary a málo kdy se mi podaří opar podchytit včas, tak abych mohla použít například Zovirax, který pomáhá pouze v počátečním stádiu. Vyzkoušela jsem Vermione GEL a jsem moc spokojená. Okamžitě mě opar přestal svědět a mohu gel použít v jakémkoliv stádiu. Mazala jsem si ho 2x denně a hned první den jsem byla moc spokojená.

DENISA, 26 let

v-alfa-logo

Od doby, co jsem poprvé vyzkoušela Váš přípravek Vermione Alfa uplynul již měsíc a já Vám mohu sdělit své poznatky, jak jsem slíbila. Opravdu jsem mile překvapená působením a účinky přípravku. Již po prvním nanesení jsem cítila, že kůže na obličeji mi není již ” malá ” a okamžitě zmizelo nepříjemné pnutí. Pleť byla jakoby zavodněná a vláčná. Přípravek nezanechává pocit mastnoty, jako většina jiných krémů. Po několika dnech mi zmizely i červené suché flíčky a drobné vrásky okolo očí. Včera mě má kadeřnice pochválila, jakou mám pěknou jemnou pleť. Tak doporučuji Vaší kosmetiku i svým přátelům. Myslím si, že Vaše kosmetika je jedna z mála, která opravdu funguje a splňuje, to co píšete na Vašich stránkách. 100% spokojenost a přípravek opravdu mohu jen a jen doporučit. Na závěr bych Vám chtěla moc poděkovat za to, že jsem mohla vyzkoušet tuto báječnou kosmetiku.

Vladimíra

Dobrý den, s výrobky Vermione jsem spokojený. Po aplikaci je kůže klidná a vláčná.

Miroslav

Dobrý den, Vaše krémy jsou to nejlepší co jsem dosud poznala. Kamarádka má v Šumperku obchůdek, kde je nabízí. Mám Alfu a Betu. Je mi 39 let a mládnu si před očima

Mirka Zagozdová

Potřebujete poradit?


Dobrý den,

provoz našeho e-shopu není omezen. I nadále vám odesíláme vaše objednávky.
Pouze vás žádám, zvažte nyní volbu platební metody. Plaťte nejlépe kartou, či bankovním převodem.
Dopravci omezují platbu dobírkou a mohlo by se stát že by vaše objednávka mohla být stornována.
Osobní odběr uhrazené objednávky je i nadále možný.

Děkuji za pochopení
Jana Kvardová – Obchodní ředitelka