Vermione Strong XXL

Korekční a reparační krém s bioaktivními enzymy

Reparační krém s obsahem 25% účinné enzymatické látky je určen na rány, pooperační jizvy, hematomy, na okolí bércových vředů a hemoroidů.

DO E-SHOPUZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ

REGENERAČNÍ

Díky svému složení a vysoké koncentraci účinné látky funguje v relativně krátkém čase (3 – 10 dní) aplikace efektivně na poraněnou pokožku s dlouhodobým výsledkem.

RYCHLÝ

Enzymy obsažené v krému STRONG urychlují granulaci tkáně. Zároveň také krém STRONG rozpouští tkáň nekrotickou proto je vhodný pro aplikaci na hematomy.

ŠIROKÉ VYUŽITÍ VE ZDRAVOTNICTVÍ

Vermione STRONG je účinný v širokém spektru kožních onemocnění při všech kožních potížích, vyžadující rychlé a efektivní hojení kožní tkáně. Ať už to jsou již zmiňované popáleniny pooperační/poporodní jizvy, bércové vředy či hemoroidy. Dále krém STRONG je určen pro pacienty trpící lupenkou na krvavá popraskaná lůžka pokožky. V tomto případě doporučujeme kombinaci krému s krémem Vermione BETA.

VERMIONE STRONG XXL

Korekční a reparační krém s bioaktivními enzymy

 • Korekční a reparační krém Vermione STRONG s enzymy určený k rychlému dlouhotrvajícímu zlepšení stavu poškozené, či poraněné pokožky .
 • Pečuje o pokožku se sklonem k bércovým vředům a na bércové vředy již vzniklé – krém aplikujte přímo do otevřené rány na tkáň. Krém vytváří tkáň novou a povrch pokožky uzavírá.
 • Bércové vředy jsou dlouhodobě nepříjemné onemocnění vznikající v důsledku nedostatečnosti žilního systému dolních končetin. Bércové vředy se nejčastěji nacházejí v oblasti bérce, méně často pak v oblasti vnitřního kotníku. Původně nenápadná změna barvy kůže může vést až ke vzniku hluboké, rozsáhlé hnisající rány. Bércové vředy představují defekt zasahující do hlubších vrstev kůže, tedy do škáry. Někdy může prorůstat i hlouběji na svaly, šlachy a kosti a tím je ničit. Bércové vředy vznikají z tepenných či žilních příčin.
 • Dále je vhodný na hemoroidy, pooperační/poporodní a poúrazové jizvy a rány.
 • Díky vysokému podílu účinné látky (25%) je určený k rychlému a dlouhotrvajícímu zlepšení stavu poškozené pokožky postižené ekzémy a lupénkou. Vhodné kombinovat s krémem Vermione BETA k promaštění postižených ložisek.
 • Vzhledem ke svému složení funguje antisepticky, bojuje proti vzniku infekce.
 • Vyvolává granulaci při tvorbě nové tkáně, čímž zároveň rozpouští tkáň nekrotickou.
 • Krém je vhodný na křečové žíly, jejichž stěny prokrví a zprůchodní.
 • V případě periorální dermatitidy kombinujte krém Vermione Strong s hydratačním krémem Vermione Alfa. Pokud se bude v místě onemocnění vyskytovat mokvající puchýřky přidejte antiseptický Vermione Gel.
 • Krém je plněn do speciálního podtlakového obalu s Airless systémem, který Vám zaručí kompletní spotřebu celého obsahu krému uvnitř balení.
 • pH: 5,0 – 7,0
 • Koncentrace účinného extraktu: 25 %
 • Doporučená aplikace: 1-2x denně
 • Netestováno na zvířatech
 • Obsah: 150 ml
 • Účinná látka = Obsažené enzymy získané z výtažku extraktu z kalifornských žížal.

LÉKAŘ RADÍ

Léčebné využití přípravků řady Vermione STRONG. V “chirurgické“ části gynekologie a porodnictví je doporučujeme na ošetření všech typů operačních ran. Zahrnují rány po klasických břišních operacích a císařských řezech, po endoskopických výkonech i episiotomie a poranění vzniklá v souvislosti s vaginálními porody. U episiotomií je s výhodou ošetřovat i část rány zasahující do poševního vchodu. Osvědčený postup pro ošetření čerstvých ran: na počátku se používá Vermione STRONG. Je velmi efektivní při udržení čistoty a uzávěru řezné plochy. Nanáší se přímo na operační ránu od druhého pooperačního dne, 2x denně, typicky po dobu 5 až 7 dnů. Na aplikaci Vermione STRONG se navazuje s promašťujícím krémem Vermione BETA, přičemž doporučujeme ránu a okolí ošetřit 3-4x denně. Krém se aplikuje nejméně do stavu uspokojivého zhojení rány; s výhodou je však dobu o několik týdnů přesáhnout, výsledkem bývá měkká nezbarvená nenápadná jizva v místě předchozí rány. Některé pacientky a matky se mohou s výhodou pokusit využít přípravky Vermione ke korekci již zhojených ran. Týká se to hlavně dohojených episiotomií po vaginálních porodech, které jsou nezřídka zdrojem nepříjemných pocitů tahu, napětí či dokonce bolesti při pohlavním styku nebo defekaci. Aplikací lze dosáhnout změknutí a uvolnění jizvy. Stejným způsobem se ale lze pokusit o ovlivnění jizev na břišní stěně či kdekoliv jinde.

v-strong-logo

Vskutku univerzální krém, který mi dost pomohl na jizvy a červené žilky na obličeji. Mazala jsem si postižené čísti obličeje a jizvy dvakrát denně a už po 2 týdnech se žilky trochu schovali a jizvy už nejsou tak výrazné a vystouplé. Design mastičky je tak ideální, není velký ani malý a vypadá dobře. Krém je sice hutnější, ale není s rozetíráním žádný problém.

Marina

v-strong-logo

Enzymatická kosmetika Vermione mne velice překvapila a to pozitivně. Krém Vermione Strong je v praktickém podtlakovém obalu, kde si nadávkujete jen potřebné množství krému. To se mi opravdu moc líbí. Krém se na pokožku aplikuje výborně, spotřeba je malá a příjemně voní. Měla jsem v obličeji velká zarudlá a šupinatá svědící místa, která se mi po použití krému rychle zlepšila. Tak rychlý účinek jsem nečekala a příjemně mě překvapil. Dále jsem pokračovala v péči s krémem Vermione Beta. Po používání se mi tyto místa zhojila, pleť už není nikde vysušená a je krásně hebká a pružná. Krém Vermione Strong mohu opravdu doporučit.

Libka

v-strong-logo

Nejvíc mě zaujal design a rychlý účinek. Vyhovuje mi, že je v malém balení. Krásně se nanáší pumpičkou a stačí opravdu malé množství. Je super, že nezanechává mastný film a krásně se vstřebá. Tento krém jsem používala na jizvu po apendixu. Během pár dní mi jizva krásně zbledla. Přítel vyzkoušel na hemeroidy, a byl překvapený, jak rychle krém zabral. Ložiska ho přestala svědit, a zmizela.

Dominika

Potřebujete poradit?