Poševní opar

Poševní opar je virové onemocnění, které postihuje především ženy. Vyskytuje se v oblasti pochvy a vulvy a může být velmi nepříjemné.

Příznaky poševního oparu
Příznaky poševního oparu zahrnují svědění, pálení a bolest v oblasti pochvy a vulvy. Může se také objevit vyrážka nebo puchýřky. Některé ženy mohou mít také bolest při močení nebo sexuální aktivitě.

Příčiny poševního oparu
Poševní opar je způsoben viry herpes simplex typu 1 nebo 2. Tyto viry se šíří prostřednictvím sexuálního kontaktu nebo tělesného kontaktu s infikovanou osobou. Některé faktory, jako jsou stres, nemoci nebo menstruace, mohou způsobit výskyt poševního oparu.

Léčba poševního oparu
Léčba poševního oparu zahrnuje antivirotika, která pomáhají snižovat příznaky a zkracují dobu trvání infekce. Je také důležité udržovat čistotu a suchost v oblasti pochvy a vulvy. Prevence pomocí GYNOGELU je klíčová, protože poševní opar se může opakovat.

Jak působí Vermione GynoGEL na mykózy?

V případě vaginálních mykóz, kvasinkových onemocnění, výtoků, svědění či pálení doporučujeme aplikaci Vermione GynoGELu. GynoGEL je určen právě na tato onemocnění. Aplikujte dle rozsahu zánětu lokálně na povrch pochvy a poševního vchodu na sliznici, či při větších obtížích aplikujte Vermione GynoGEL na gynekologický tampón a vložte do poševního vchodu stejně tak jako při menstruaci.

Mykóza penisu má obdobné příznaky a její pro její léčbu aplikujte Vermione GynoGEL na předkožku penisu a žalud.

Z dlouholetých zkušeností ve spolupráci s gynekology a našimi zákazníky můžeme doporučit Vermione GynoGEL také jako lubrikační gel. Toto použití je vhodné především jako prevence pro nové sexuální partnerství, kdy GynoGEL upravuje PH na sliznici a můžete tak předejít prvotním zánětům.

Doporučená aplikace: Dle obtíží 1 – 3x denně

VERMIONE GynoGEL

Antiseptický a vysušující gel s bioaktivními enzymy vhodný na opary, pásové opary, akné, mastnou pleť, kvasinková onemocnění, vaginální mykózy a poševní opary

potřebujete pomoci s výběrem krému?

zavolejte nám. 725 526 466

Potřebujete poradit?