Ekzém

Ekzém se řadí mezi nejčastější kožní onemocnění. Jedná se o neinfekční zánět kůže, který vzniká na alergickém podkladě. Je to obranná reakce imunitního systému na zevní či vnitřní faktory, které působí na lidský organizmus. Zánět může probíhat akutně i chronicky. V akutní fázi se objevuje zarudnutí, otok, mokvání a postupně se vytvářejí drobné puchýřky. Kůže svědí, tvoří se prasklinky a strupy. V chronické fázi postižené místo hrubne a může měnit barvu.

 

Jak působí krém Vermione Beta na ekzém?

Krém Vermione Beta je založen na masťovém základě a díky tomu dokáže pokožku nejen promastit, přičemž se nejedná o mast, ale o krém. Také pokožce onemocněné ekzémy uleví od svědění, začervenání a vzniku ekzematických stroupků. Krém Vermione Beta nahrazuje léčbu kortikoidy a z široké praxe dermatologů a kožních lékařů je primárně doporučován na onemocnění ekzémy. V případě silného poškození, či popraskání pokožky z důvodu dlouholetého ekzematického onemocnění doporučujeme kombinovat s krémem Vermione Strong, který ránu rychleji zatáhne, vyhojí popraskané ložiska a krém Vermione Beta kůži promastí a ekzém vyhojí.

Krém je také vhodný aplikovat na kojence a děti bez ohledu věku.

Často se na nás obracejí maminky, kdy jejich děti trpí vyrážkou připomínající ekzém poté, co se vykoupou v bazénu a chlór způsobí tuto reakci. V tomto případě je vhodné aplikovat ještě před koupáním Vermione Milk. To není vodou smývatelné, udržuje na pokožce ochranný filtr a jeho základ je také založen pro ekzematickou léčbu.

 Doporučená aplikace: 2 – 3x denně aplikovat lokálně na onemocněná ložiska kůže, která předem omyjte čistou vodou a osušte.

VERMIONE BETA

Díky promašťujícímu účinku pozitivně ovlivňuje pružnost a hebkost pokožky, kterou zároveň vyživuje. Blahodárně působí na ekzémy a lupénky, kde přináší úlevu bez nutnosti používat kortikoidy. Funguje jako efektivní prevence vzniku strií, nejen v těhotenství.

Doporučené kombinace:

 

Pro děti na ekzém

Pro děti na ekzém XL

Pro děti na ekzém XL s Alfou

Pro děti na ekzém XXL s Alfou

Pro děti na ekzém – pokračovací péče

Pro děti na ekzém XL – pokračovací péče

Pro děti na ekzém XL – pokračovací péče s Alfou

 Pro děti na ekzém XXL – pokračovací péče

Pro děti na ekzém XXL – pokračovací péče s Alfou 

potřebujete pomoci s výběrem krému?

zavolejte nám. 725 526 466

Potřebujete poradit?