Vermione Alfa XXL

Hydratační, regenerační a ochranný krém s bioaktivními enzymy

Pomáhá vyhlazovat vrásky. Poskytuje optimální hydrataci vysušené pleti. Efektivně koriguje červené žilky, pigmentové skvrny a rosaceu.

DO E-SHOPUZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ

HYDRATACE PLETI

Hloubkové působení enzymů v tkáni zlepšuje prokrvení pokožky a dodává tolik potřebné vitamíny. Díky tomu je pokožka hydratovaná a zlepšuje se její dlouhodobý stav.

 

ENZYMY

Díky unikátní receptuře, která obsahuje biologický extrakt z kalifornských žížal, dokáží krémy Vermione působit blahodárně na široké spektrum kožních problémů – ať už je to korekce pigmentových skvrn, červených žilek nebo rosacea.

 

POTLAČUJE STÁRNUTÍ PLETI

Díky optimální výživě pokožky působí krém Vermione ALFA pozitivně na potlačení příznaků stárnutí pleti a při redukci vrásek.

 


VERMIONE ALFA XXL

Hydratační, regenerační a ochranný krém s bioaktivními ENZYMY

 • Hydratační, regenerační a ochranný krém Vermione ALFA s Enzymy.
 • Přírodní krém na kožní problémy s dlouhotrvajícím účinkem pečuje o suchou pleť, zabraňuje tvorbě vrásek a redukuje již vzniklé.
 • Obsah účinné látky (15%) působí příznivě na potlačení příznaků stárnutí pleti a při redukci vrásek.
 • Působením hluboko do tkáně zlepšuje prokrvení pokožky a urychluje regeneraci povrchových tkáňových onemocnění – červené žilky, rosacea (růžovka) nebo kuperóza.
 • Koriguje pigmentové skvrny, následky po UV záření (soláriu), ozařování laserem a chemoterapii.
 • Dobře působí na nehtové mykózy a kožní plísně.
 • Doporučení: Kombinovat s krémem Vermione BETA, jako denní a noční krém.
 • V případě periorální dermatitidy kombinujte s krémem Vermione Strong. Při výskytu mokvajících puchýřků přidejte aplikaci Vermione Gelu.
 • Krém je plněn do speciálního podtlakového obalu s Airless systémem, který Vám zaručí kompletní spotřebu celého obsahu krému uvnitř balení.
 • pH: 5,0 – 7,0
 • Koncentrace účinného extraktu: 15%
 • Doporučená aplikace: 1-2x denně
 • Netestováno na zvířatech.
 • Obsah: 150 ml
 • Účinná látka = Obsažené enzymy získané z výtažku extraktu z kalifornských žížal.

LÉKAŘ RADÍ

Přípravek Vermione ALFA  je vhodný pro všechny druhy pleti. Je hydratační a má vliv na zlepšení stavu pleti. Především ho doporučujeme jako denní krém proti vzniku vrásek a kožních onemocnění pleti a pokožky. S Vermione ALFA byly prováděny testy na vymezených partiích, nejčastěji na obličeji a rukou, přičemž na jedné straně byl krém pravidelně užíván a druhá byla ponechána bez ošetření. Pozitivní výsledek byl jasně patrný na straně ošetřené. Kladný efekt byl zřetelný do 10 dnů.

Lze uvést, že přípravek Vermione ALFA  je přípravek udržovací a preventivní. Jeho aplikace není časově omezena. Dráždivost je minimální. Spokojenost pacientů je 95 %. Tímto přípravek doporučujeme do široké praxe.


v-alfa-logo

Konzistence i nanášení krému je vyhovující, bohužel se po nějaké době začne krém žmolkovat bez ohledu na použité množství, proto jsem ho musela nanášet několikrát během dne bez pocitu absorbce. Vůně mi příjemná nebyla. Dávkovač ve formě pumpičky je velmi praktický.

Kamila

v-alfa-logo

Aplikuji na suchá místa pokožky zejména se sklonem k rohovatěn. Kůže do 4 dnů zjemněna, příjemně voní, stačí nanést v tenké vrstvě a vstřebává se velmi dobře, po nanesení se neobjevily projevy alergie, doporučila jsem druhé dceři, která má suchou pleť. I manžel zkoušel na suchou kůži DK se sklonem k šupinatění. Zlepšeno po 4 dnech.

Romana

v-alfa-logo

Tento krém má výraznou vůni, ale po pár dnech jsem si na ni zvykla. Měla jsem ruce jak struhadlo, strašně suché a šupinkovaté. Za dva dny jsem měla ruce heboučké a mám je doteď. Tohle je fakt nejlepší krém co jsem kdy měla. Doporučila bych ho všem, protože je fakt boží.

Aneta

NA JAKÉ OBTÍŽE POMÁHÁ VERMIONE ALFA?

Potřebujete poradit?