UNIKÁTNÍ ČESKÉ KRÉMY S BIOAKTIVNÍMI ENZYMY
Patentovaná receptura od roku 2009

Lupenka

Lupenka

Lupenka, odborně psoriasis vulgaris, je úporné a pro pacienta velmi nepříjemné kožní onemocnění, pro které je charakteristická tvorba odlupujících se kožních šupin na různých částech těla. Ačkoliv není životu nebezpečná, představuje lupenka pro pacienta výraznou zátěž, a to nejen po stránce zdravotní, ale především ho viditelně označuje a vyčleňuje ho ze zdravé populace. Proto je v zájmu každého pacienta, u kterého se lupenka objeví, aby spolupracoval s odborníkem a co nejdříve začal s léčbou. Lupenka sice není zcela vyléčitelná, lze ji však léčit a tlumit její příznaky.

Jak působí Vermione krém Beta na lupEnku?

Krém Vermione BETA, který díky obsahu 8% účinné enzymatické látky je vyvinut nejen pro ošetření pokožky onemocněnou ekzémy, ale také lupenkou. Jak již bylo zmíněno, lupenku není snadné úplně vyléčit. Toto onemocnění sebou nese také vnitřní rovnováhu a životosprávu. Aplikováním krému BETA dosáhneme jejího utlumení od svědění, rozšiřování se, šupení a loupání. Následně dojde k zmenšení a barevné korekci onemocněních ložisek. Krém BETA pokožku dokonale promastí a to nejen na jejím povrchu. Především jak již bylo zmíněno, obsažené enzymy působí vytlačováním směrem na povrch pokožky. Nepotlačují kožní onemocnění tak jako je tomu u kortikoidů. V případě popraskání kůže doporučujeme v kombinaci s krémem BETA aplikovat krém Vermione STRONG, který zatáhne a zahojí popraskaná krvavá ložiska. Oba krémy byly testovány v senatoriu PROSANUM zaměřené léčbou ekzémů a lupenkou s více než kladnými výsledky u onemocněných pacientů.

Doporučená aplikace: 2 – 3 denně lokálně na postižená suchá místa

Beta

Vermione BETA

Vermione BETA 50 ml

Díky promašťujícímu účinku pozitivně ovlivňuje pružnost a hebkost pokožky, kterou zároveň vyživuje. Blahodárně působí na ekzémy a lupénky, kde přináší úlevu bez nutnosti používat kortikoidy. Funguje jako efektivní prevence vzniku strií, nejen v těhotenství.

  • Regenerační, pěstící a promašťující krém Vermione BETA s bioaktivními enzymy.
  • Přírodní krém je díky účinné látce (8%) určen pro osoby s ekzémy, lupénkou a suchou pokožkou.
  • To vše bez nutnosti používat přípravky obsahující kortikoidy.
  • Pozitivně působí na strie nejen v těhotenství (především na břicho, hýždě, stehna a ňadra).
  • Pokožce dodává potřebnou pružnost a hebkost.
  • Doporučení: Kombinovat s krémem Vermione ALFA, jako denní a noční krém.
  • Krém je plněn do speciálního podtlakového obalu s Airless systémem, který Vám zaručí kompletní spotřebu celého obsahu krému uvnitř balení.

pH: 5,0 – 7,0
Koncentrace účinné látky: 8%
Doporučená aplikace: 1-2x denně
Netestováno na zvířatech
Obsah: 50 ml
Účinná látka = Obsažené enzymy získané z výtažku extraktu z kalifornských žížal

Doporučené kombinace: 

Vermione Beta

VERMIONE POMÁHÁ PŘI:

Kontaktujte nás

© 2024 - Vermione. All rights reserved.