UNIKÁTNÍ ČESKÉ KRÉMY S BIOAKTIVNÍMI ENZYMY
Patentovaná receptura od roku 2009

Poševní opar

Poševní opar

Poševní opar je virové onemocnění, které postihuje především ženy. Vyskytuje se v oblasti pochvy a vulvy a může být velmi nepříjemné.

Příznaky poševního oparu

Příznaky poševního oparu zahrnují svědění, pálení a bolest v oblasti pochvy a vulvy. Může se také objevit vyrážka nebo puchýřky. Některé ženy mohou mít také bolest při močení nebo sexuální aktivitě.

Příčiny poševního oparu

Poševní opar je způsoben viry herpes simplex typu 1 nebo 2. Tyto viry se šíří prostřednictvím sexuálního kontaktu nebo tělesného kontaktu s infikovanou osobou. Některé faktory, jako jsou stres, nemoci nebo menstruace, mohou způsobit výskyt poševního oparu.

Léčba poševního oparu

Léčba poševního oparu zahrnuje antivirotika, která pomáhají snižovat příznaky a zkracují dobu trvání infekce. Je také důležité udržovat čistotu a suchost v oblasti pochvy a vulvy. Prevence pomocí GYNOGELU je klíčová, protože poševní opar se může opakovat.

Jak působí Vermione GynoGEL na mykózy?

V případě vaginálních mykóz, kvasinkových onemocnění, výtoků, svědění či pálení doporučujeme aplikaci Vermione GynoGELu. GynoGEL je určen právě na tato onemocnění. Aplikujte dle rozsahu zánětu lokálně na povrch pochvy a poševního vchodu na sliznici, či při větších obtížích aplikujte Vermione GynoGEL na gynekologický tampón a vložte do poševního vchodu stejně tak jako při menstruaci.

Mykóza penisu má obdobné příznaky a její pro její léčbu aplikujte Vermione GynoGEL na předkožku penisu a žalud.

Z dlouholetých zkušeností ve spolupráci s gynekology a našimi zákazníky můžeme doporučit Vermione GynoGEL také jako lubrikační gel. Toto použití je vhodné především jako prevence pro nové sexuální partnerství, kdy GynoGEL upravuje PH na sliznici a můžete tak předejít prvotním zánětům.

Doporučená aplikace: Dle obtíží 1 – 3x denně. Při aplikaci na menstruační tampon 1x denně

gynogel

Vermione GynoGEL

Vermione GynoGEL 50 ml

Vhodný na kvasinkové infekce, poševní opary a vaginální suchost

Vermione GynoGEL. Antimykotický gynekologický gel na kvasinkové infekce pochvy/penisu, vaginální mykózy, poševní opary a vaginální suchost. Obsahuje bioaktivní enzymy, kyselinu hyaluronovou a kyselinu mléčnou.

Vaginální problémy jsou častým problémem u žen. Mezi nejčastější patří kvasinky, vaginální mykózy, poševní opary a vaginální suchost. Tyto problémy mohou být velmi nepříjemné a mohou způsobovat bolest a svědění. Právě proto jsme vyvinuli novinku Vermione GynoGEL, který může pomoci zmírnit tyto příznaky.

Mezi rané příznaky kvasinkové infekce u mužů patří svědění žaludu, bolestivost a zánět žaludu, otok předkožky a svědění nebo pálení při močení či pohlavním styku. Kvasinková infekce se objevuje hlavně u mužů se zúženou předkožkou a u jedinců se sníženou imunitou.

pH: 2,0 – 4,0
Koncentrace účinného extraktu: 4 %
Doporučená aplikace: 2 – 3x denně
Netestováno na zvířatech
Obsah: 50 ml
Účinná látka = Obsažené enzymy získané z výtažku extraktu z kalifornských žížal

Vermione Beta

VERMIONE POMÁHÁ PŘI:

Kontaktujte nás

© 2024 - Vermione. All rights reserved.