Vermione GHA Anti-Aging Serum

s nejvyšším podílem (7 %) nízkomolekulární kyseliny hyaluronové na světovém trhu

NOVINKA

Vermione GHA sérum pro okamžité vypnutí pleti a hlubokých vrásek.

Sérum obsahuje 7 % nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a revoluční látku Glycoin pro obnovu odumřelých buněk

Vermione GHA Serum

Jednička na světovém trhu pro okamžité vypnutí pleti díky unikátní receptuře.

 • 7 % Kyseliny hyaluronové
 • 1 % Glycoin
 • 1 % Vermione Extract

7% Kyselina Hyaluronová

Kyselina hyaluronová je látka přirozeně obsažená v těle. Její nejdůležitější vlastností je schopnost vázat vodu. Díky tomu je považována za skutečně zázračnou zbraň proti stárnutí pleti. V článku se dozvíte, kde a v jaké formě se kyselina hyaluronová používá a jakou roli sehrává při redukci vrásek.
Umí na sebe navázat velké množství vody — až 6 litrů na gram. Díky tomu zajišťuje pevnost pojivové tkáně a pevný vzhled pleti.
GHA sérum ve kterém je obsažena je přípravek, který pleti dodává účinné látky ve vysoce koncentrované formě. Díky svému speciálnímu složení se sérum vstřebává do pleti velmi rychle a díky jemnému složení okamžitě vyhlazuje vzhled pleti.

Glycoin

Glycoin® natural je zázračná látky proti stárnutí pleti
Myrothamnus flabellifolia je malý keř nacházející se v pouštích jižní Afriky, který v sobě obsahuje látky Glycoin. Tato látka je nazývána jako zázračné vzkříšení rostlin. V období sucha (i 50 let) tato látka zůstává zachována uvnitř rostliny. Jelikož má vynikající vlastnost pro zadržování vody, chrání buněčné stěny rostliny před úplným vyschnutím. V období deště (styk s vodou) velmi rychle zareaguje a rostlinu vzkřísí. Z tohoto důvodu byla látka přenesena do kosmetologického průmyslu, pro rychlou regeneraci a obnovu odumřelých buněk v podkoží. Glycoin® natural se vyrábí patentovanou enzymatickou reakcí (biokatalytický proces) ze sacharózy a glycerinu.

Vermione Extract

Bioaktivní kompozit Vermione má velmi dobrý průnik pokožkou do podkoží a buněk. V prvé řadě je průnik zapříčiněn silným prokrvením ošetřované plochy a tím urychluje vstřebávání. Prokrvení je způsobeno působením účinných látek bioaktivního kompozitu Vermione, které se uvolní z komplexu látek v rámci reakcí s pokožkou. Po překonání svrchní části pokožky, tvořené odumřelou částí, dochází k zvýšenému proudění v cévních kapilárách, k reakci bioaktivního komplexu. Vermione s částí tkáňových působků a v tomto důsledku k uvolnění enzymu hyaluronidasy. Hyaluronidasa rozkládá kyselinu hyaluronovou, která je součástí základní mezibuněčné hmoty a tím urychluje vstřebávání účinných látek a jejich průnik tkáněmi, včetně tkání zanícených a umožňuje i průnik účinných látek hematoencefalickou bariérou. Hyaluronidasa podstatně zvyšuje difuzi a tím absorbci tekutých účinných látek obsažených v bioaktivním komplexu Vermione.


Vermione GHA Anti-Aging sérum

 

Vermione GHA Anti-Aging Serum
Liftingový přípravek, který obnoví a zregeneruje všechny odumřelé buňky v podkoží, okamžitě vypne hluboké vrásky a rozjasní tím vaši pleť!

 

 • Patentovaná receptura s kyselinou hyaluronovou, glycoinem a bioaktivními enzymy, která přináší efekt již po 20 minutách. Vermione GHA Anti-Aging Serum totiž jako jediné v České republice a ve světě obsahuje nejvyšší podíl nízkomolekulární kyseliny hyaluronové – celých 7 % !.
 • Další, velmi vzácnou účinnou složkou v séru je aktivní jednoprocentní Glycoin. Tato doslova revoluční látka je získávána z pouštní rostliny – Myrothamnus flabellifolia. Ta má úžasnou schopnost reagovat i po mnoha letech absolutního sucha, kdy se zdá zcela odumřelá, na vodu a doslova ožít – tzv. proces zmrtvýchvstání.
 • Tato revoluční látka je získávána z pouštních rostlin pro její nadnormální vlastnost takzvanou ‚,Zmrtvýchvstání‘‘.
 • Po aplikaci séra na pleť nastává okamžitá regenerace buněk, pleť se vypne a rozjasní. Tento proces lze bez nadsázky přirovnat k biblickému vzkříšení. Během dlouhých období sucha (až 50 let!) se listy rostliny smršťují a vypadají jako mrtvé, ale během několika minut po styku s vodou zázračně zezelenají.
 • Vlastnost látky Glycoin (Zmrtvýchvstání) je reakce buněčného systému v podkoží, kdy se pleti nedostává potřebných látek – vody, pružnosti a pevnosti v podkoží. Po aplikaci séra na pleť jsou tyto látky dodány v nadměrném poměru a tím nastává okamžitá reakce. Regenerace buněk, vypnutí a rozjasnění pleti.
 • Výrazně zlepšuje hydrataci pleti tím, že na svůj povrch váže větší množství molekul vody.
 • Pro srovnání a vaší představu jakým způsobem látka Glycoin reaguje při styku s vodou. Přirovnává se k zázračnému vzkříšení.

   

 • Tento unikátní reakční proces jsme přenesli do kosmetického průmyslu a látku, kterou pouštní rostliny obsahují, dodali do našeho séra Vermione GHA. Jedná se o reakci buněčného systému v podkoží, kdy se pleti nedostává vody, pružnosti a pevnosti.
 • Další důležitou látkou obsaženou v séru je již zmíněná sedmiprocentní kyselina hyaluronová známá pro svoji schopnost navazovat potřebnou vodu. Je použita nízkomolekulární což je důležité pro působení v podkoží, kterému napomáhá Vermione extrakt 1 %. Ten obsahuje bioaktivní enzymy zabraňující tvorbě červených žilek, pigmentových skvrn, rosacey a kuperózy. Díky nim na sebe dokáže navázat všechny účinné látky a umožnit jim proniknout přímo do podkoží. Tam pak zajistí vyplnění propadlin (vrásek) a regeneraci kožních buněk.

 • Vermione extrakt obsahující bioaktivní enzymy zabraňuje tvorbě červených žilek, pigmentových skvrn, rosacey a kuperózy.
 • Díky obsaženým enzymům dokáže Vermione extrakt na sebe navázat všechny účinné látky a pomoci jim proniknout přímo do podkoží, kde hrají velmi důležitou funkci pro dlouhodobé vyplňování propadlin (vrásek) a regeneraci kožních buněk.

 

 • Unikátní kombinace všech účinných látek působí příznivě na:
  – Reparaci, obnovu a regeneraci podkožní buňky
  – Rozjasnění pleti
  – Vypnutí a vyplňění hlubokých a mimických vrásek
  – Vyplňění vrásek způsobených kouřením – noseretní rýhy
  – Stažení pórů
  – Celkově prospívá pleti a pokožce bez použití hyaluronových injekcí
  – Sérum je určeno pro všechny typy pleti bez ohledu na věk

 

 • Aplikace: Pipetou naneste silnější vrstvu séra na postižené oblasti – okolí očí, čelo, glabela, nosoretní rýhy, celý obličej, krk, dekolt. Nechte působit 20 minut. Během jedné minuty se pleť začne vypínat až do pocitu tvrdnutí. Zhruba po 15 minutách proveďte mimické cviky. Vytvořená krusta mírně popraská a tím se ještě více sérum zapraví do podkoží. Následně smyjte vodou.

Obsah: 30 ml
Doporučená aplikace: 1 – 2x denně
Obsah účinných látek: Kyselina Hyaluronová (Sodium Hyaluronate) 7 %, Glycoin®Natural (Glyceryl Glucoside) 1 %, Earthworm Vermione® Extrakt 1 %

Zde je laboratorní záznam reakce podkoží po 5 minutách od první aplikace Séra. Podkožní tkáň velmi rychle reaguje na vodu a propadlinu vyplňuje. Vizualizace před a po aplikaci séra.

Нужен совет?
Напишите нам F.A.Q. Звоните 725 526 466