Proč Vermione Clinic? 

Protože vlastní profesionální medicínské pracoviště je přirozeným a dalším krokem v naší cestě poskytování odborné pomoci a péče o vaše tělo, kůži, pokožku, ale i duševní zdraví.

Světově unikátní patentem chráněná receptura českých krémů Vermione je na trhu již desátým rokem. Tato řada funkční kosmetiky na kožní problémy byla vyvinuta ve spolupráci s předními vědeckými kapacitami na přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy, docenty a špičkovými lékaři. Její jedinečnost a unikátnost spočívá ve stabilizování tělních enzymů urychlujících hojení do konzistence krému. Tato stabilizace nás dovedla až ke studii, kterou byla zjištěna přírodní náhrada kortikoidů a antibiotik. Receptura a účinnost dodnes nedává spát předním farmaceutickým společnostem. Celou řadou produktů Vermione je tedy možné ošetřovat pleť a pokožku se závažným kožním onemocněním. Díky této receptuře a unikátnosti jsou krémy Vermione nejen na českém trhu stále více vyhledávaným sortimentem v kosmetickém, farmaceutickém a lékařském průmyslu.

Naším individuálním přístupem poskytujeme pacientům odbornou lékařskou poradnu pro správnost aplikace, tak aby bylo dosaženo nejlepších a viditelných výsledků. Díky této péči a profesionalitě jsme během 4 let vybudovali obchodní síť, která dnes sčítá okolo 300 prodejních míst po celé České republice a to vždy s proškoleným, či lékařským personálem.

Zkušenosti a odezvy pacientů na účinnost krémů nás dovedli k myšlence otevřít vlastní pracoviště. Z tohoto důvodu byla v letošním roce otevřena Vermione klinika ,,Vermione Clinic“ kde jsme schopni našim pacientům poskytnout nejen odbornou konzultaci a péči v oblasti kožních onemocnění a tím spojené aplikace krémů Vermione, ale také mnoho dalších procedur, které jsou v oblasti estetiky, krásy a životního stylu v dnešní době stále více žádané a vyhledávané.

Více informací naleznete na www.vermioneclinic.cz

Potřebujete poradit?